Studenti designu představili své práce

Studenti designu v bývalých kasárnách pobývají už rok. Se svými pracemi se veřejnosti představili poprvé, a to na téma obalový design.

„Představujeme zde řadu grafických a designerských návrhů našich studentů. Mají se čím chlubit, jsou to skvělé návrhy. Některé z nich už dokonce získaly ocenění na mezinárodních soutěžích. Studenti jsou moc šikovní a pedagogové samozřejmě taky,“ pochlubil se Jaroslav Světlík, děkan Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Jedním ze studentů designu, jejichž práce sklidily ohlas i na mezinárodní úrovni, je Jakub Hájek.

„Jsou to obaly na džus, kekonomická poradnaterý by měl konkurovat zavedeným značkám. Řešil jsem především jeho netradičnost. Takže jsem použil šedou barvu, která na džusech zpravidla nebývá, přesto si myslím, že to dopadlo dobře. Tvar lahve je až minimalistický,“ popsal svůj úspěšný návrh nadaný student.

Příští týden v magazínu Televize Slovácko uvidíte: • Další z řady hejtmanských dnů se konal v Kunovicích • Kamnomilové si dali dostaveníčko v Jalubí • Sochu Jana Nepomuckého v Ostrožské Lhotě poničili vandalové.

Více o regionálním vysílání televize Slovácko si přečtěte zde