Nazpívalo jej 18 osmnáct seniorek pod taktovkou jeho vedoucího, uměleckého šéfa a sbormistra Antonína Gajdoše. Čas při písničkách, z nichž v té desáté s názvem Lvi, byla skryta ještě znamení Beranů, Ryb a Vodnářů, utíkal skoro jako bláznivý, ostatně, jako samotný název cédéčka.

Publiku v průběhu pětačtyřiceti minut zpívaných písniček, jejichž texty napsala nebo upravila vrchní sestra domova a kapelnice sboru Ludmila Hájková, bylo napovězeno, co ten či onen osud horoskopu s nadsázkou humoru odhaluje, čemu se vyhnout, a co je naopak třeba nepromeškat.

Rokový ansámbl Ladies BUDU působí na pěvecké scéně třináct let. „Jeho dnešní podoba je ale poněkud odlišná od té první, kdy ve sboru zpívalo okolo 40 seniorů a repertoár byl výhradně vlastní. Dnes 18 zpěvaček ve věku od 70 do 85 let řádí jako zamlada a zpívá světové hity na texty vrchní sestry Hájkové,“ poodhalil zákulisí sboru Ladies BUDU sbormistr Antonín Gajdoš.

Dvanáct let byl zpěvákem na volné noze a 16 let vedoucím redaktorem Slovenského rozhlasu v Bratislavě. On je rytmicky a energicky tepajícím srdcem pěveckého uskupení s označením BUDU. To vzniklo spojením dvou slov, a to buchlovický důchoďák.

Slovy uznání a díků za nové cédéčko nešetřily jeho kmotry, redaktorka Českého rozhlasu Brno Věra Hotařová s vydavatelkou časopisu Péče o seniory Giannou Conti. Ta předala vedoucímu sboru Antonínu Gajdošovi od redakce a Rady kvality České republiky Cenu časopisu. Speciální ceny předala také všem zpěvačkám i dvěma mužům, kteří zajišťují technickou podporu pěveckého sboru.