K tomu všemu se vzápětí domů vrací i právníkova žena Catherine. Podaří se za této konstelace ubránit jejich pětadvacet let trvající manželství? A může se to povést, když Catherine objeví svého manžela a jeho kolegu nahé podruhé?

Autor hry, Francouz Sébastien Thiéry, byl původně hercem bez práce. Aby se jako herec uplatnil, začal psát – a stal se jedním z nejuváděnějších francouzských dramatiků. V komedii, která bude mít zítra premiéru, se představí Tomáš Šulaj, Pavel Šupina, Klára Vojtková a Petra Staňková v režii Lukáše Kopeckého.

Dva úplně nazí muži je brilantní komedie, zítra bude mít premiéru. Co podle vás dobrá komedie musí mít, aby uspěla u diváků?

Bezesporu začátek, střed a konec. Pak nějaký ten gag. Ping pong v dialogu. A především herce, kteří umí hrát lehce, svižně a s vnitřním radostným pocitem. Úspěch u diváků je ale i při naplnění uvedených předpokladů nadále vrtkavý a nevyzpytatelný.

Hlavní role ztvární Tomáš Šulaj a Pavel Šupina. Budou opravdu, jak název napovídá, na jevišti „dva úplně nazí muži“?

Ano, budou. S nahotou však v inscenaci pracujeme cudně. Povětšinou…

Proč by se měl jít člověk na Dva úplně nahé muže podívat?

Kromě vzhledných těl herců obnažíme plně i jejich komediální talenty. A to v případě všech aktérů: Tomáše Šulaje, Pavla Šupiny, Kláry Vojtkové a Petry Staňkové! A ti všichni svojí souhrou učiní ještě jedno poodhalení. Obnaží před divákem křehké mužské ego. Což je podívaná… vděčná?

Spolupráci s Divadlem Ungelt odstartuje Pardál
Slovácké divadlo se může v roce 2019 pochlubit dalším úspěšným projektem. Tím je exkluzivní spolupráce s pražským Divadlem Ungelt, které zavítá v letošním roce jako host do Hradiště celkem čtyřikrát.

„Diváci a přednostně naši předplatitelé se mohou těšit na řadu hereckých osobností, jako je František Němec, Carmen Mayerová,Táňa Vilhelmová nebo Jiří Langmajer a mnoho dalších. Přehlídku toho nejlepšího z produkce úspěšné pražské scény odstartuje v neděli 27. ledna inscenace Pardál s Carmen Mayerovou a Františkem Němcem. Těší nás, že se projekt setkal s tak velkým diváckým zájmem, inscenace Pardál už je vyprodaná,“ upřesnila manažerka divadla Jitka Honsová.

„Diváci uvidí i Thálií ověnčené Deštivé dny s Richardem Krajčem a Davidem Švehlíkem,“ prozradil ředitel uherskohradišťské scény Michal Zetel s tím, že majitelé předplatného budou mít nejenom možnost koupit si lístky na pražská představení v předstihu, tedy ještě předtím, než budou ve volném prodeji, ale mohou se účastnit i následných autogramiád a besed se známými herci.