HLEDÁME nejpěknější slováckú děvčicu

Pokud se chcete stát slováckou miss nebo máte ve svém okolí ženu, která by na tento titul mohla směle konkurovat, stačí poslat na e-mail: blanka.malusova@denik.cz fotografii minimálně do pasu se jménem, věkem a obcí, ze které uchazečka o titul pochází. Každý týden pak zveřejníme námi vybraný počet adeptek, z nichž vždy jedna z každého týdne postoupí do velkého finále v měsíci červnu.

Hlasovat pro svoji favoritku můžete pouze pomocí kuponů v pátečních Slováckých novinách.

Vítězky dosavadních kol

Vítězka 8. kola - soutěžní číslo 16 - Eliška Kuželová, Vlčnov, 19 let

Eliška Kuželová, Vlčnov, 19 let

Vítězka 7. kola - soutěžní číslo 14 - Dominika Paluříková, Uherské Hradiště, 17 let

Soutěžní číslo 14 - Dominika Paluříková z Uherského Hradiště.

Vítězka 6. kola - soutěžící číslo 13 - Monika Schnürmacherová, Uherský Brod, 15 let

Soutěžní číslo 13 - Monika Schnürmacherová z Uherského Brodu

Vítězka 5. kola - soutěžící číslo 11 - Petra Černíková, Kunovice, 24 let

Petra Černíková

O co budeme hrát?

1. místo - Partner soutěže, Resort Valachy Velké Karlovice, věnuje vítězce relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci ve Spa hotelu Lanterna nebo wellness hotelu Horal dle vlastního výběru. Pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, večeří, volný vstup do wellness a animační programy (nabízené o víkendech).

2. místo - Partner soutěže Kadeřnictví Marcela Ohnoutková a Kosmetika Zdeňka Blahová věnují komplexní péči o vlasy a pleť spojenou s nalíčením a fotografováním od Foto Marian.

3. místo - Partner soutěže AZP Foto věnuje nafocení vítězky společně s parnterem a dítětem.

Partneři a sponzoři soutěže

Spa hotel Lanterna**** je ideální volbou pro milovníky relaxačních a romantických pobytů, kteří touží po naprostém klidu a soukromí pro svůj odpočinek uprostřed neporušené přírody. Nachází se nad údolím Léskové stranou běžného ruchu a nabízí komfortní ubytování se špičkovou gastronomií a volným vstupem do hotelového relaxačního centra L-Spa s bazénem, saunovým světem, nabídkou masáží a kosmetickým Beauty salonem. Ubytovaní hosté mají v ceně i snídani, večeři, zapůjčení županu a neomezený vstup do blízkého Wellness Horal v hotelu Horal (3,5 km). www.lanterna.cz

Sponzor soutěže Hotel Lanterna.

Wellness hotel Horal***+ je díky poloze a množství služeb přímo předurčen pro ty, kteří chtějí spojit aktivní zábavu s odpočinkem. Nabízí stylové ubytování v rezidencích rozptýlených nad typickým valašským údolím a skvělou gastronomii. Největší atrakcí je nové relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C, saunovým světem, fitness centrem a bohatou nabídkou exotických masáží a saunovacích rituálů. U hotelu je také sjezdovka, golfové hřiště, lanový park, půjčovna segway a bowling, okolí nabízí spoustu příležitostí pro turistiku, cyklistiku i lyžování. www.horal-hotel.cz

Sponzor soutěže hotel Horal.

Sponzor soutěže AZP Foto.Sponzor soutěže Foto Marian.

Sponzor soutěže Kadeřnictví Marcela Ohnoutková a Kosmetika Zdeňka Blahová.

Pravidla soutěží si můžete stáhnout ZDE nebo je naleznete na www.slovackydenik.cz/pravidlasoutezi