Suverénně všechny převálcovala Eliška Kuželová z Vlčnova, která získala 87 hlasů. Zhruba o polovinu méně kuponů dorazilo pro patnáctiletou Moniku Schnürmacherovou z Uherského Brodu. Velký boj byl o třetí příčku, nakonec nafocení profesionálním fotografem získala o pouhé dva hlasy Dominika Paluříková z Uherského Hradiště. Vítězky bude kvůli cenám redakce kontaktovat. Všem výherkyním gratulujeme!

Na zbývající finalistky se můžete podívat ZDE.

O co se hrálo?

1. místo - Partner soutěže, Resort Valachy Velké Karlovice, věnuje vítězce relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci ve Spa hotelu Lanterna nebo wellness hotelu Horal dle vlastního výběru. Pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, večeří, volný vstup do wellness a animační programy (nabízené o víkendech).

2. místo - Partner soutěže Kadeřnictví Marcela Ohnoutková a Kosmetika Zdeňka Blahová věnují komplexní péči o vlasy a pleť spojenou s nalíčením a fotografováním od Foto Marian.

3. místo - Partner soutěže AZP Foto věnuje nafocení vítězky společně s parnterem a dítětem.

Partneři a sponzoři soutěže

Spa hotel Lanterna**** je ideální volbou pro milovníky relaxačních a romantických pobytů, kteří touží po naprostém klidu a soukromí pro svůj odpočinek uprostřed neporušené přírody. Nachází se nad údolím Léskové stranou běžného ruchu a nabízí komfortní ubytování se špičkovou gastronomií a volným vstupem do hotelového relaxačního centra L-Spa s bazénem, saunovým světem, nabídkou masáží a kosmetickým Beauty salonem. Ubytovaní hosté mají v ceně i snídani, večeři, zapůjčení županu a neomezený vstup do blízkého Wellness Horal v hotelu Horal (3,5 km). www.lanterna.cz

close Sponzor soutěže Hotel Lanterna. zoom_in

Wellness hotel Horal***+ je díky poloze a množství služeb přímo předurčen pro ty, kteří chtějí spojit aktivní zábavu s odpočinkem. Nabízí stylové ubytování v rezidencích rozptýlených nad typickým valašským údolím a skvělou gastronomii. Největší atrakcí je nové relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C, saunovým světem, fitness centrem a bohatou nabídkou exotických masáží a saunovacích rituálů. U hotelu je také sjezdovka, golfové hřiště, lanový park, půjčovna segway a bowling, okolí nabízí spoustu příležitostí pro turistiku, cyklistiku i lyžování. www.horal-hotel.cz

close Sponzor soutěže hotel Horal. zoom_in

close Sponzor soutěže AZP Foto. zoom_in close Sponzor soutěže Foto Marian. zoom_in

close Sponzor soutěže Kadeřnictví Marcela Ohnoutková a Kosmetika Zdeňka Blahová. zoom_in

Pravidla soutěží si můžete stáhnout ZDE nebo je naleznete na www.slovackydenik.cz/pravidlasoutezi