Bude totiž desátým, tedy jubilejním, který tam návrhářka pořádá. Letos tedy bude koncipován k oslavám 100 let výročí od vzniku Československa.

„Vystoupí jak čeští, tak slovenští umělci a celá akce bude velmi slavnostní. Vzácným hostem bude český herec a bavič Petr Nárožný, který si pro diváky chystá zábavnou show, dále se můžeme těšit na slovenskou zpěvačku Ivannu Bagovou, vítězku Hlasu Československa 2012, se svou kolekcí vystoupí také žáci Střední školy oděvní a služeb Vizovice oceněných MŠMT ČR titulem Zlaté ručičky.

Pro velký úspěch uvidí diváci opět novou kolekci modelů nejmladšího módního návrháře v ČR, jedenáctiletého Vlastimila Basovníka a program obohatí i další talentované děti,“ prozradila největší taháky své akce Marie Zelená.

Ta i letos představí svůj nejnovější projekt, tentokrát bude zaměřený na lidi na geriatriích a LDN. Vrcholem programu pak bude, kromě nové kolekce večerních modelů, přehlídka unikátních uměleckých modelů Marie Zelené a Martiny Hrnčířové k oslavě Česka a Slovenska, doplněná speciální videoprojekcí a hudbou. Kolekci doplní nové modely, které doposud nebyly k vidění.

Akce se v novoveské sportovní hale bude konat odpoledne od 15 hodin a večer pak od 19 hodin. 

Rekordman ze Slovácka: během 35 let Rostislav Juřička (na snímku vlevo) absolvoval pět tisíc dialýz.
Rekordman ze Slovácka: za 35 let Rostislav Juřička absolvoval pět tisíc dialýz