Tradičně poslední ples hradišťské společenské sezony letos opět opanoval slavnostní prostory Reduty. K tanci zahrála kapela Trinom a jako vždy se asi stovka návštěvníků bálu dočkala také bohatého programu.

„Zazpívala Kristýna Daňhelová a kouzelník Jaroslav Hadaš starší v rámci vystoupení dokonce rozdělil svou dceru Zuzanu na několik dílů. Obrovský ohlas měla letos premiérová barmanská show, a to nejen díky skvělým drinkům," pochvalovala si průběh večera ředitelka Diakonie Uherské Hradiště Zuzana Hoffmannová.

„Moc děkujeme všem, kteří se na úspěchu letošního Kloboukového bálu jakkoliv podíleli, ať už v roli organizátorů, dobrovolníků, účinkujících, ale i návštěvníků. Již teď se těšíme na další ročník," uzavřela Zuzana Hoffmannová.

Zároveň zve veřejnost na další akci. „Na velikonoční neděli ve tři hodiny odpoledne se ve staroměstském společensko-kulturním centru uskuteční tradiční Velikonoční koncert s dražbou uměleckých děl významných výtvarníků z regionu. Výtěžek z ní poputuje na konto Diakonie," zve Zuzana Hoffmannová.