Titul první vicemiss získala Markéta Martinkovičová z Mendelovy univerzity v Brně. Za druhou vicemiss porota vybrala studentku Ostravské univerzity Sabinu Karasovou.

Nejvíce hlasů od lidí na internetu získala a Miss Academia Online se stala studentka práv na olomoucké Univerzitě Palackého Nikola Kováříková.

Vítězka, která pochází z Uherského Hradiště, byla nejmladší finalistkou. „První místo jsem nečekala, doufala jsem v druhé nebo třetí," řekla ČTK Miss Academia. Již dříve uspěla v několika soutěžích krásy, kde například hlasovali čtenáři regionálních novin. „Takhle zvolená porotou jsem však poprvé," řekla Rezková.

Vyhrát soutěž krásy pro ni nebylo dětským snem. „Jako malá jsem chodila do skautu, nějaké šatičky a lodičky mě nezajímaly, to se zlomilo až v pubertě, do první soutěže mě dotlačila maminka," uvedla vítězka.

Na prvním místě je pro ni stále škola. Chtěla by však také zkusit soutěž Česká Miss. „Minulý rok mi řekli, že jsem ještě mladá a mám nasbírat zkušenosti. Možná tak za rok za dva bych to zkusila," uvedla Rezková, která si z vítězství kromě korunky odnesla například tablet, poukaz na pobyt ve Špindlerově Mlýně, let do Tater, přelet nad Zlínem či jízdu v závodním autě.

V porotě zasedla kromě jiných například vítězka minulého ročníku Martina Palacká, zástupci sponzorů a zpěvačka Klára Vytisková, která také na galavečeru zazpívala. V programu byla i vystoupení tanečníků a akrobatů na lanech. Při slavnostním večeru se dívky předvedly ve společenských šatech, představily se v rozhovoru s moderátory Danielou Písařovicovou a Lukášem Hejlíkem. Prezentovaly rovněž šperky a šaty, které vytvořili studenti zlínské univerzity. Pořadatelé letos vypustili promenádu v plavkách, místo toho dali prostor studentskému designu.