„Na Semaforu chceme dát prostor různým generacím na pódiu i v hledišti. Myslím, že si na své přijdou mladí i ti dříve narozený,“ je přesvědčený organizátor akce Jiří Miklas.

Na nádvoří se od 15 do 23 hodin vystřídá šest hudebních formací. Publikum si bude moci poslechnout rock, folk, punk a další žánry.

V první části, která je punk rockovým zaměřením určena především pro mladší generaci, vystoupí Jan Hlucháň, který nabídne folk. Účast přislíbili také hudebníci z No Authority z Bystřice pod Hostýnem. Původně měli vystoupit i domácí Eyesore, ale z důvodu nemoci je na jevišti nahradí Devon – Perpetuum. Formace Criminal Colection se v amfiteátru uvede už podruhé.

„V hlavním večerním programu, který je spíše určen pro nás věkově starší, ale duchem stále mladé, vystoupí Luboš Pospíšil s kapelou 5P a Alband. U nich musím prozradit, že se jedná o bývalé členy známé skupiny Kern,“ řekl Miklas.

V případě nepříznivého počasí se program přesune do brumovského kulturního domu. „Bohužel bychom museli začít až od 19 hodin a samozřejmě bychom byli nuceni některé kapely z programu vypustit. Ale snad nám bude počasí přát,“ doplnil organizátor.