Jak se přihlásit do soutěže

Líbí se vám naše nová rubrika Souboj tváří? Jistě máte ve svém okolí také krásnou dívku či ženu. Není rozhodující, jestli je to manželka, přítelkyně, dcera, sestra nebo kamarádka. Vyfoťte ji a pošlete nám její snímek do redakce. Spolu s fotografií zašlete také její jméno, příjmení, věk, bydliště, školu nebo povolání a záliby. Nezapomeňte také připojit nejlépe telefonický kontakt.

Každý pátek čtenářům představíme dvě dívky ze Slovácka. Oni sami budou moct rozhodnout, která se jim nejvíce líbí. Jednou za měsíc odměníme soutěžící s nejvyšším počtem hlasů dárkovým balíčkem.

Snímky posílejte na e-mailovou adresu tereza.denik@centrum.cz anebo martin.nevyjel@denik.cz.

Jak můžete hlasovat- aktualizováno

Všichni čtenáři Slováckého deníku mohou hlasovat pro jednu z dívek, které jsme představili na webových stránkách www .slovacky.denik.cz/soubojtvari. Hlasování pro dívky potrvá vždy od pátku, kdy budou jejich fotografie uveřejněny v novinách, až do dalšího čtvrtku. To bude hlasování zastaveno a v pátek odstartuje nové pro aktuální soutěžící.

Z každého kola vzejde hlasováním jedna vítězka. Po uplynutí čtyř semifinálových kol se tyto vítězky spolu utkají ve finále o titul. První finále startuje už v pátek 12. září a hlasovat o celkovou vítězku budete možné až do středy 17. září do 19.00 hodin.

Každý den je možné jedné z dívek poslat z jednoho počítače jeden hlas. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit. Výsledky soutěže jsou konečné bez možnosti odvolání. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrami.

Pátek 5. září: 4. kolo

Hlasovat můžete až do středy 10. září do 19.00

Hana Kováčová z Bílovic, 20 let získala 48 hlasů
Tráví prázdniny na brigádě. Ve volném čase se ráda věnuje sportu, a to jízdě na kolečkových bruslích, turistice a plavání. Do soutěže se přihlásila sama.

Šárka Starobová z Vlčnova, 26 let získala 150 hlasů
Pracuje jako učitelka francouzštiny, kterou také v Brně studuje. Má ráda cestování, francouzskou literaturu, kolo a lyže. Přihlásila se sama.

Pátek 29. srpna: opakované 3. kolo

Hlasování bylo ukončeno ve středu 3. září v 18.00

Vzhledem k tomu, že minulý týden došlo k technickým problémům a k nekvalitnímu otištění fotografie Veroniky Habáňové, dvojici snímků z minulého týdne vám přinášíme tento týden znovu.

Znamená to, že pro Veroniku Habáňovou z Kyjova a Miriam Janásovou z Vlčnova je nutné hlasovat tento týden opakovaně. Platné budou pouze ty hlasy, které čtenáři udělí od pátku 29. srpna do středy 3. září. Omlouváme se oběma soutěžícím i čtenářům.

Veronika Habáňová z Kyjova, 21 let získala 11 hlasů
Studuje Zdravotnickou školu v Brně. Volný čas tráví nejraději cestováním a návštěvou výstav. Má také ráda historii a věnuje se modelingu.

Miriam Janásová z Vlčnova, 22 let získala 31 hlasů
Studuje Vyšší odbornou školu oděvního designu a managementu. Mezi její záliby patří kreslení, tanec, sport a modeling. Přihlásila ji sestřenice.

Pátek 22. srpna: 3. kolo

Z technických důvodů bylo hlasování 3. kola ukončeno ve středu v 10.16 bez vyhlášení výsledků.

Veronika Habáňová z Kyjova, 21 let
Studuje Zdravotnickou školu v Brně. Volný čas tráví nejraději cestováním a návštěvou výstav. Má také ráda historii a věnuje se modelingu.

Miriam Janásová z Vlčnova, 22 let
Studuje Vyšší odbornou školu oděvního designu a managementu. Mezi její záliby patří kreslení, tanec, sport a modeling. Přihlásila ji sestřenice.

Pátek 15. srpna: 2. kolo

Hlasování bylo ukončeno 20. srpna v 17.00

Barbora Močičková z Jarošova, 20 let získala 69 hlasů
Studuje Masarykovu univerzitu v Brně. Je členkou folklorního souboru Včelaran, ráda čte a řídí automobil. Do soutěže ji přihlásil otec.

Lenka Straková z Opavy, 29 let získala 13 hlasů
Je zaměstnankyní České pošty. Nejraději má procházky v přírodě, jízdu na kole a také četbu. Její portrét do soutěže zaslal manžel.

Pátek 1. srpna: 1. kolo

Hlasování bylo ukončeno 7. srpna v 9.00

Veronika Belantová z Babic, 20 let získala 147 hlasů
Její povolání je pojišťovací zprostředkovatelka. Ve volném čase nejraději fotografuje, cestuje a plave. Příhlásil ji kolega.

Lucie Směšná z Hluku, 21 let získala 38 hlasů
Pracuje jako manažerka produkce a zároveň studuje. Ve volném čase pracuje, pracuje a pracuje a má ráda sport. Přihlásil ji kamarád.