Nejvíce bodů ze čtrnácti krojovaných dvojic jste zaslali páru z Tupes, starším stárkům Pavlu Brázdilovi a Monice Králíkové. Získali rekordních 203 hlasů. S velkým náskokem tak porazili pár z Jalubí – Daniel Pastorek a Lucie Daňková, který posbíral 154 bodů. Na pomyslném bronzovém stupni se umístili starší stárci z Buchlovic – Veronika Horká a Jan Procházka se 146 hlasy.

A protože výherce získá tolik vína, kolik váží stárka, měla by se Monika Králíková přijít do redakce Slováckého deníku v příštím týdnu zvážit. Vítězům gratulujeme a ostatním vzkazujeme, ať si šanci být nejpohlednějším stárkovským párem nenechají ujít třeba v tom dalším ročníku.

Redaktorka Blanka Malušová počítá soutěžní kupony soutěže O nejpohlednější stárkovský pár.

Redaktorka Blanka Malušová sčítá hlasy. Do redkace se vrátilo celkem 930 platných hlasovacích kuponů, z toho vítězný pár získal 203 hlasovacích kuponů, což je v historii naší soutěže zatím nejvíce. 

Sponzor soutěže

Pro letošní rok soutěž sponzoruje Vinařství Jakubík.

O co se bude hrát?

Letos se šampioni Soutěže O nejpohlednější stárkovský pár mohou těšit na víno ze zlechovské společnosti Vinařství Jakubík. Počítat mohou s tím, že ho bude tolik, kolik hodová chasa za jeden večer stejně nevypije.

Absolutní vítěz obdrží tolik litrů vína, kolik bude vážit stárka.

(Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci VLP, a. s., a jejich rodinní příslušníci.)

Na minulý ročník fotosoutěže se můžete podívat ZDE a na vítězný stárkovský pár roku 2012 ZDE

Ilustrační foto.