Už teď je jasné, že především mladí ocení světový muzikál Chicago, jenž se chlubí nejenom ovacemi z nejprestižnějších scén, ale také šesti Oscary. Ve Slováckém divadle jej nastuduje mistr muzikálů Radek Balaš, který stál za takovými slováckými hudebními hity jakým je muzikál Donaha!, či Cikáni jdou do nebe. Své diváky si najde i brilantní komedie Sám na dva šéfy, jež byla označena za nejlepší komedii začátku tohoto století. Režie se ujme nový ředitel Michal Zetel a slibuje hru plnou gagů z mafiánského prostředí.Předplatné Slováckého deníku pro rok 2015.

Divadelníci ale mysleli i na diváky, kteří do hlediště chodí za velkými příběhy. Pro ně v příštím roce nastudují slavné drama Williama Shakespeara Macbeth, i dojemnou baladu Studna světců – obojí v režii stávajícího ředitele Igora Stránského. Silným a emocemi nabitým vyprávěním bude jistě Deník Anny Frankové, které na jeviště slovácké scény přivede režisérka Zoja Mikotová a velká očekávání pak herci vkládají do fantazijního příběhu Alenky v říši divů a za zrcadlem v režii vyhlášeného J. A. Pitínského. „Jsem rád, že divadlo předám uprostřed sedmdesáté a velkými tituly i velkými jmény režisérů obdařené sezóny," shrnuje ředitel Igor Stránský a připomíná tím, že se s vedením úspěšné scény v září příštího roku po pětadvaceti letech rozloučí.

Zájemci o předplatné na příští rok mohou přijít osobně do pokladny, kde dostanou zdarma katalog s informacemi o novinkách, nebo ji je objednat online – formulář je k dispozici na webu Slováckého divadla. Zájem publika nasvědčuje, že počet závratných 8000 předplatitelů, což je nejvíce mezi činoherními divadly v republice, bude i v příštím roce pokořen. (kaj)

Související Pestrá nabídka předplatného Slováckého divadla na novou sezonuPředplatné do divadla 2015 - všechno nejlepší