Ten z diváků, který do uherskohradišťského divadla přivede nejvíc nových předplatitelů, dostane jedinečnou příležitost vystoupit v nejoblíbenějším muzikálu Slováckého divadla Donaha!. Výherkyně je už známá. Stala se jí Katarína Ďuricová.

„Slečna Ďuricová prokázala neobyčejný manažerský talent. Podařilo se jí oslovit a získat přes šedesát nových abonentů. To je obdivuhodné číslo,“ uznává mluvčí divadla Josef Kubáník. I díky její snaze se počet předplatitelů letos rozrostl na rekordních 6556 lidí. Tolik jich Slovácké divadlo ještě nikdy nemělo.
Sama Katarína Ďuricová přiznává, že uherskohradišťské divadlo se pro ni stalo doslova životní láskou. „Jeden z důvodů, proč je zrovna Slovácké divadlo moje oblíbené, je právě originální přístup ke každé inscenaci,“ říká a dodává, že sama vlastní několik předplatných a každou inscenaci vidí vícekrát.
„Mám takovou zkušenost, že čím víckrát představení vidím, tím lépe,“ řekla.

Dnes se však z divačky stane herečka. Divadelníci si pro ni za pomoc v kampani k předplatnému připravili v muzikálu Donaha! hned několik výstupů.
„Slečna Katarína se nemusí bát, nepůjde o náročné herecké úkoly, ty režisér svěřil přece jen poněkud zkušenějším. Ale projde si divadelní zákulisí a okusí prkna, která znamenají svět. Dostane se tak do prostředí, kam diváci nechodí,“ přiblížil Kubáník.

Zároveň dodal, že divadlo splní slib, který při vyhlašování hry dalo – s výherkyní natočí Televize Slovácko reportáž a Slovácký deník jí položí několik otázek.