Ojedinělé klání pořádá uherskohradišťský T-Gym – klub kulturistiky – fitness, který vede zkušený sportovec Tony Podškubka.

„Celorepubliková soutěž krásy ženského těla a titěrných plavek zpestří Mistrovství České republiky ve sportovní kulturistice, fitness a bodyfitness mužů, žen a kulturistice Masters, kterou pořádáme v sobotu 14. května v Klubu kultury v Uherském Hradišti,“ láká Podškubka na atraktivní akci.

Slovácký casting na Miss Bikiny se ale uskuteční už za měsíc, v sobotu 2. dubna od 14. hodin ve studiu Solar fit na Mariánském náměstí. „Očekáváme všechny hezké holky ze Slovácka, ale i z okolí, soutěž je takzvaně open. Hledáme ty, které si troufnou do toho jít a jimž to manželé a chlapci dovolí,“ usmívá se organizátor. Jediným omezením je podle něj dolní věková hranice osmnáct let, horní, výškovou ani váhovou nestanovujeme,“ dodává.

O vítězce bude rozhodovat porota složená z reprezentantů kulturního, sportovního, politického a veřejného života našeho města.

„Na tři nejlepší čeká finanční odměna, možnost nechat si nafotit na památku profesionální fotografie a samozřejmě také šance reprezentovat Slovácko na už zmiňované soutěži v polovině května. K tomu jim přidáme jednu volnou vstupenku pro jejich doprovod. Všechny účastnice castingu pak obdrží permanentky do našeho fitka,“ láká dosud nerozhodnuté krásky Podškubka.

Přihlášky očekávají organizátoři do posledního březnového dne na adrese pet-kucerova@seznam.cz, veškeré informace budou zveřejněny na webu www.tonysport.cz. Mediálním partnerem 1. Miss Bikiny Slovácko je Slovácký deník, který s vítězkou připraví obsáhlý medailon.

(petk)