Slovácké divadlo představilo hry, které uvede v příštím roce. Bez nadsázky lze říct, že diváky čeká jedna událost vedle druhé. Jen namátkou – klasika Naši furianti, světový hit Obchodník s deštěm, či muzikál Carmen.

O tom, proč je dobré mít předplatné a navštěvovat Slovácké divadlo, hovoří i námi oslovené osobnosti.

Proč je dobré mít do Slováckého divadla předplatné?


Radovan Jančář, ředitel Knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana
Protože bez předplatného se na většinu představeni nedostanete. Navíc mi vyhovuje předem stanovený termín představení, pokud bych ho neměl, zcela určitě bych z nejrůznějších důvodů návštěvu odkládal tak dlouho, až by byla hra stažena z repertoáru.

Květa Fialová, herečka a kmotra Slováckého divadla pro rok 2009
Někteří lidé do divadla vůbec nechodí a netuší, kolik krásy jim uniká. Díky divadlu se jim totiž otevřou nové dveře plné krásných příběhů, fantazie, lásky. Nenechte si ujít dobré divadlo a v Uherském Hradišti dobré divadlo je.

Martin Nevyjel, šéfredaktor Slováckého deníku
Vidět, neřku-li znát hry Slováckého divadla, je dnes už doslova společenskou nutností. Jsou tématem každého druhého rozhovoru, ať už v kruhu přátel, známých či rodiny. A bez předplatného se na některou hru člověk taky nemusí dostat.

Libor Karásek, starosta Uherského Hradiště
Jsem pyšný na Slovácké divadlo i na diváky, kteří do něj přicházejí, protože mohu kdykoliv kdekoliv potvrdit, že slova o nebývalé kulturnosti našeho kraje jsou pravdivá. A předplatné všem doporučuji hlavně proto, že bez něj se do našeho divadla dostanou málokdy.

Gabriela Vránová, herečka
Je důležité, aby měli diváci o čem přemýšlet, aby se zasmáli při dobré komedii a odpočinuli si tak od všedních starostí, kterých je pořád víc než dost, aby měli o čem debatovat – o všelidských a v podstatě neměnících se problémech, o lásce, sobectví, nenávisti. Ale aby to pro ně svátek byl, musíme pro ně my herci hrát dobré věci k přemýšlení i k pobavení. Jak jsem četla repertoár Slováckého divadla na rok 2009, je tam toho dost! Naši furianti jsou v dnešním soubojovém stranickém čase až neuvěřitelně aktuální, kdysi jsem hrála Verunku, Tenor na roztrhání je „tutová řachanda“, moc dobře jej znám, stále hraju Julii – předsedkyni spolku operních nadšenců, Máchovy Cikány jsem kdysi četla s nadšením, ráda přijedu na premiéru stejně jako na novinku Křídla, no a Obchodník s deštěm? Beze slov. To se nedá pokazit!

Marie Zelená, světoznámá módní návrhářka a kmotra Slováckého divadla pro rok 2009
Protože je to nejlepší divadlo v okolí a předplatné má vždycky výhody. Dobré je na tom hlavně to, že se nemusíte starat o koupi lístků a pravidelně se můžete těšit na představení, které vás láká.

Josef Kajetán