ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

SENÁTNÍ VOLBY

2. - 3. a 9. - 10. října 2020
Senátní volby 2020 Kandidáti Obvod Zlín Tomáš Goláň
Komerční prezentace
Tomáš Goláň

Tomáš Goláň

SENÁTOR 21

Životní příběh


Jsem otcem tří synů, manželem, daňovým poradcem a od roku 2018 také senátorem za obvod 78- Zlín. Ve Zlíně mám svou milovanou rodinu, firmu i nezanedbatelnou roli asistenta trenéra mladší přípravky klubu SK Louky.

V dětství na mě měla velký vliv moje babička, která mě vedla k masarykovským hodnotám. Jako student jsem se v roce a 1989 aktivně jsem se účastnil Sametové revoluce. Pomáhal jsem organizovat studentské stávky i přesvědčoval dělníky v továrnách po celé jižní Moravě, aby se zúčastnili generální stávky.

Po revoluci a úspěšném dokončení studia zemědělského strojírenství se zaměřením na zahraniční obchod jsem se rozhodl pro daňové poradenství. V květnu 1993 jsem se definitivně stal daňovým poradcem a členem valné hromady Komory daňových poradců ČR.

V lednu roku 2006 jsem založil obchodní korporaci TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s.r.o., která zaměstnává 20 specialistů. V roce 2008 jsem se začal úzce specializovat na daňové právo a daňový proces. 

Do politiky jsem vstoupil v roce 2002. V letech 2002 - 2006 jsem působil jako nezávislý zastupitel ve své rodné obci Lhota u Vsetína, kde jsem zároveň předsedal finanční komisi. V roce 2018 jsem se rozhodl kandidovat do Senátu v doplňovací volbách ve Zlíně. Kandidoval jsem, protože jsem cítil ohrožení masarykovských hodnot, ke kterým mě od malička vedla babička a které jsem hájil v roce 1989. Moje kandidatura byla úspěšná, v Senátu jsem se zařadil do klubu SENÁTOR 21.

Proč volit Tomáš Goláně?

·         Má dvouleté reálné zkušenosti s prací senátora. Nebude se muset rozkoukávat. Naváže tam, kde přestal. V Senátu se mu již podařilo navázat spoustu důležitých kontaktů a prosadit důležité návrhy zákonů.

·         Na potřebných zákonech dokáže spolupracovat napříč politickým spektrem. Prosadit rozumnou věc je pro něj důležitější než zbytečné politikaření. O své práci a životě otevřeně komunikuje na sociálních sítích i v častých mediálních výstupech.

·         Lidem pomáhal už před svým vstupem do politiky. Upozorňoval na špatné chování finanční správy a pomáhal odrážet její nepřiměřené útoky. Je to odborník na daně, který se nebojí pomoct lidem v nouzi.

 

www.tomasgolan.cz 

zadavatel: SENÁTOR 21

zpracovatel: VLM a.s.

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Slovácko - hlavní zprávy