ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

SENÁTNÍ VOLBY

2. - 3. a 9. - 10. října 2020
Senátní volby 2020 Kandidáti Obvod Zlín Michaela Blahová
Komerční prezentace
Michaela Blahová

Michaela Blahová

KDU-ČSL

 

Michaela Blahová

Medailonek
V Radě Zlínského kraje zodpovídá za sociální záležitosti, neziskový sektor a rodinnou politiku. Od r. 2018 je také zastupitelkou statutárního města Zlína. Jako politička podporuje péči v domácím prostředí - zejména cílením na rozvoj ambulantních a terénních sociálních služeb s důrazem na rodinné a sociální prostředí uživatele. Iniciovala zavedení nové tradice - oceňování pečujících osob ve Zlínském kraji. Podílí se na rozvoji místních tradic a komunitního života. S manželem mají 4 děti, žijí v rodinném domě společně s prarodiči. V letošních senátních volbách kandiduje na senátorku za obvod Zlín.

Proč právě Michaela?

  • Stojí vždy na straně rodin, seniorů a sociálně slabých.
    Michaela je známá jako celoživotní bojovnice za lidi, kteří vychovávají děti nebo se dostanou do svízelné situace. Jako senátorka bude podporovat všechny návrhy, které budou pomáhat rodičům, seniorům a hendikepovaným.
  • Podporuje výstavbu nové nemocnice ve Zlíně- Malenovicích.
    Nová nemocnice přinese do Zlína zdravotnictví 21. století – moderní operační sály, jednolůžkové pokoje, konec převážení pacientů mezi budovami nebo dostatek parkovacích míst.
  • Bude podporovat a chránit naši přírodu a památky.
    Michaela bude prosazovat ekologičtější zemědělství, projekty na zadržování vody v krajině a podporovat domácí producenty a farmáře.

Kontakt:


www.blahovadosenatu.cz

https://www.facebook.com/BlahovaMisa/

zadavatel: KDU-ČSL

zpracovatel: VLM a.s.

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Slovácko - hlavní zprávy