ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

SENÁTNÍ VOLBY

2. - 3. a 9. - 10. října 2020
Senátní volby 2020 Kandidáti Obvod Karviná Zdena Černínová
Komerční prezentace
Zdena Černínová

Zdena Černínová

Bez politické příslušnosti s podporou Komunistické strany Čech a Moravy  

Zdena Černínová, narozena 5. 10. 1956 na Slovensku–Zlaté Moravce, mám 2 syny, Davida a Karla.

Vystudovala jsem Gymnázium Janka Kráľe ve Zlatých Moravcích, po maturitě jsem přijela za svými rodiči do Karviné, kde od roku 1975 pracuji v pohřebnictví a této práci jsem zůstala věrná doposud. Po rozpadu Okresního podniku služeb se mohlo toto povolání vykonávat soukromě. Začínala jsem tedy v tomto oboru podnikat a jsem hrdá na to, že se mi podařilo svou pílí a pracovitostí vybudovat firmu, která získala ocenění Znaku kvality.
Byla jsem několikrát oceněna titulem Podnikatel roku města Karviné. V roce 2010 jsem vyhrála titul – Žena Moravskoslezského regionu a v tomto roce jsem získala i ocenění Nejúspěšnější žena České republiky, kde byly nominovány ženy ze všech možných oborů. Poté byl se mnou natočený 20 minutový pořad vysílaný na ČT1.
Zdroj: Archiv/Zdena Černínová.
Jsem členem celostátního Sdružení pohřebnictví a současně regionálním zmocněncem pro Moravskoslezský kraj v oboru pohřebnictví.
Firmu jsem dostala na nejvyšší možnou úroveň a od zákazníků máme nesčetné množství pochval v tisku. Je nutno dodat, že tato práce si vyžaduje 100 % spolehlivost, vstřícnost, profesionalitu a ochotu za všech okolností.

Tato práce mně naplňuje, protože vím, že pomáhám lidem v jejich těžkých životních chvílích. Jsem ráda, že mé služby využívají nejen občané Karviné, ale čím dál častěji i z okolních obcí, Dětmarovice, Petrovice u Karviné, Stonava, Horní Suchá, Doubrava, Albrechtice….
Mám hlubokou empatii, trpělivost a porozumění pro tyto lidi. Je to psychicky náročná práce. Patřím k nejstarším osobám, které v tomto oboru vydrželi pracovat. Svojí práci považuji za poslání, pokud se dělá poctivě.

Celý život tj. 45 let pracuji s lidmi a pro lidi a stále cítím, že mám dost sil a energie pracovat pro lidi ze svého regionu i v Senátu.

Další problémy, které mě trápí a chci se o ně zasadit, je zvýšení důchodů pro seniory a zvyšování mezd pracujícím lidem, neboť jsem přesvědčena, že pracovat se musí lidem také vyplatit. Budu podporovat dostupné bydlení ve spolupráci s obcemi i státem. Jsem pro bezplatné školství, navrhnu spolupráci firem se středními školami v našem regionu, aby si z řad studentů firmy vybrali a následně zaučili své nové zaměstnance. Chci, aby se v našem regionu dobře žilo, ať zde mají důvod mladí lidé zůstat, založit rodiny, žít a mít práci.Zdroj: Archiv/Zdena Černínová.
Vždy jsem se zajímala také o politické dění, pracovala jsem při Magistrátu města Karviné v Majetkoprávní komisi, v současné době jsem členem Klubu seniorů v Karviné.
Sponzoruji různé akce, přispívám dětem v Klokánku v Dolním Benešově, dětem na rozvíjení zájmových kroužků a na provoz vozidla pro seniory a tělesně postižené organizaci UnikaCentrum, z.s. v Karviné. Finančně jsem podporovala Slezskou humanitu, Domov SÁRA v Petrovicích u Karviné pro týrané matky s dětmi, Kulturní akce pořádané MěDK Karviná a mnoho dalších. Každým rokem sponzoruji akce v tomto regionu.

Zdena Černínová – Nezávislý kandidát s podporou KSČM pro volby do Senátu Parlamentu České republiky, za volební obvod č. 75 – Karviná.

Zadavatel: KSČM
Zpracovatel VLM a.s.

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Slovácko - hlavní zprávy