ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

SENÁTNÍ VOLBY

2. - 3. a 9. - 10. října 2020
Senátní volby 2020 Kandidáti Obvod Karviná RNDr. Radoslav Štědroň
Komerční prezentace
RNDr. Radoslav Štědroň

RNDr. Radoslav Štědroň

Jednotní 

Kandiduji v Karviné (č. 75) za Jednotné, protože na tomto základě jsme chtěli postavit 27 slušných lidí ve všech letošních senátorských obvodech.

To se nepodařilo, ale zdá se mi, že se to nepodařilo žádné jedné politické straně v Česku. Nevím. 99% odborníků v této zemi není politicky organizováno. V Ostravě kandiduje do Senátu paní Pinelopi za Jednotné, já tedy proto v Karviné. Na těchto w-stránkách je čtení o mě a mém politickém díle na 40 hodin – čtení a poslouchání mých projevů za uplynulých 30 let. Kdo z těch zhruba 240 kandidátů letošních do Senátu to může říct? Jestli chcete slyšet jen politické štěky na jeden řádek ostatních kandidátů – dále číst již nepokračujte raději … Tedy kdo je transparentnější - kdo je před voliči více odkryt, otevřen – více jim toho o sobě a svém politickém programu, o své vizi, sděluje, než já? Je třeba přidávat teď před volbami další hromady slov z mé strany? Jen zopakuji, že bez dvouleté celonárodní diskuse o nové ústavě – aby po ní byla schválena referendem – tato země bude čím dál víc kolonií, jenom kolonií nadnárodních zájmových skupin. Budeme otroci majitelů. Vy tomu pořád nevěříte? Vy to stále nevíte? Alespoň můj vnuk nebude mi lát nad mým hrobem za to, co jsme my dnes z republiky, z národa udělali. Mě lát nebude. Bude vědět, že jsem dělal, co jsem mohl, co mi má kapsa prázdná dovolila, i tím, že jsem x-krát kandidoval neúspěšně do Senátu – ale se vztyčenou hlavou slušného člověka, lidi - s čistýma rukama, s programem přímé demokracie pro svou vlast. Že lidi chtějí žít jako otroci – to nebyl jeho problém, řekne za padesát let náš vnuk Filip. Mě lát nebude. Jinak jeho generace, generaci dnešních politických gangsterů, kteří řídí tento stát, samozřejmě – prokleje.

Co kromě iniciativy k nové ústavě udělám pro Karvinsko?
No to, co neudělal opět nikdo v této zemi – přeci vidíte na těchto mých
w-stránkách kopii trestního oznámení na vládu České republiky ve věci doprivatizace OKD – které jsem podal v březnu roku 2005. Nic česká zločinecká justice a státní zastupitelství (viz nově důkazy v knížce Mgr. plk. Roberta Šlachty) neudělaly za oněch 15 let - v pochopení toho, co jsem do toho trestního oznámení napsal. Proč nebylo výběrové řízení na prodej, proč se stát zbavoval oněch cca 46 % v OKD tehdy vlastněných státem. Proč? Pravdivé odpovědi dodnes národ (jde o jednu z největších krádeží v českém přerodu do zločineckého současného tržního a právního systému, který vládne v této zemi po třiceti letech rozkrádání; nikoli o triviální prodej nějaké východočeské textilky). Byty dostanou lidi tak, jak je měli dostat. A další věci pro český národ – nápravou oné gangsterské doprivatizace ze září roku 2004. Se senátorem, ústavním činitelem, se bavit budou – ne-li, budou ho muset nechat odstřelit. Bacha, to je zločin, který nebude nikdy promlčen. Nesmí být.

Srpen 2020                                                                                                  Radoslav Štědroň


Více o kandidátovi naleznete na 
www.stranaprace.cz


Zadavatel: Jednotní.

Zpracovatel: VLM a.s.

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Slovácko - hlavní zprávy