ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

SENÁTNÍ VOLBY

2. - 3. a 9. - 10. října 2020
Senátní volby 2020 Kandidáti Obvod Karviná MUDr. Daniel Placzek
Komerční prezentace
MUDr. Daniel Placzek

MUDr. Daniel Placzek

nezávislý kandidát za Trikolóru hnutí občanů

Pracuje jako primář LDN a chirurg v orlovské nemocnici.
Je mu 59 let a je rodákem z Bohumína. Jeho žena Eva je právnička. Spolu mají dva syny Michala a Ondřeje. Je mimořádným členem Entomologické společnosti při AV Praha. 

Vystudoval Gymnázium Bohumín, své studia dále směřoval na lékařství na Vojenské akademii UK v Hradci Králové a UP v Olomouc. Od roku 1987 byl sekundárním lékařem na chirurgii v Orlové. Od roku 1994 vede cévní a chirurgickou ambulanci. A od roku 2018 zastává navíc i post primáře v Léčebně dlouhodobě nemocných.  

V roce 2010 byl zvolen zastupitelem v městě Orlová a byl rovněž předsedou zdravotní komise v Orlové, jejímž členem je dosud.
Stále bojuje za záchranu orlovské nemocnice!
Aktivně se účastnil demonstrací, a především jednání za záchranu orlovské nemocnice. Opakovaně se, v této věci, setkal s hejtmanem MSK a zúčastnil se jednání s premiérem Andrejem Babišem na Úřadu vlády!
Daniel Placzek se cítí jako: rocker, fotograf, cyklista i turista, sběratel vinylů a retro hifi soustav, vinař s vlastní vinicí a sklípkem, masterchef v Orlově steaku a barista…J

Motto: "Byl jsem vychován k tradičním hodnotám, úctě, slušnosti, pokoře a odpovědnosti. Jsem lékař a denně, s plnou zodpovědností, rozhoduji o léčbě svých pacientů. Nevzdávám se naděje na jejich vyléčení, bojuji za každý den. Tak mi to připadá normální a správné. 
Myslím, že politika potřebuje více osobní a každodenní slušnosti a zodpovědnosti za rozhodnutí pro teď a do budoucna, a nejen pro dané volební období.“

Pokud zvolíte slezského patriota MUDr. Daniela Placzka – volíte slušnost, empatii, lidskost a také, zdravý rozum, sebedůvěru a schopnost věci změnit k lepšímu

https://branimenormalnisvet.cz/kandidati-do-senatu/

https://www.facebook.com/primar.placzek.do.senatu/

Zadavatel: MUDr. Daniel Placzek
Zpracovatel: VLM a.s.

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Slovácko - hlavní zprávy