ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

SENÁTNÍ VOLBY

2. - 3. a 9. - 10. října 2020
Senátní volby 2020 Kandidáti Obvod Karviná Mgr. Miroslav Chlubna
Komerční prezentace
Mgr. Miroslav Chlubna

Mgr. Miroslav Chlubna

NEZ (Nezávislí)

Profil kandidáta - Mgr. Miroslav Chlubna, volební obvod 75 - Karviná.

Jmenuji se Miroslav Chlubna, je mi 46 let a narodil jsem se v Orlové.
Svou pracovní kariéru jsem začal na učilišti, které nás na několik měsíců zaměstnalo. Bylo to učiliště Dolu J. Fučík v Havířově. Posléze mě na dobu určitou samotný důl J. Fučík zaměstnal. Z počátku jsem přebíral uhlí na páse a až po roce šel na pozici elektromontéra, na kterou jsem se vyučil.

Po návratu z vojny jsem byl chvilku nezaměstnaný, ale pak jsem si našel místo na Dole Doubrava. Zde jsem pracoval deset let. V roce 2004 jsem se  úspěšně zúčastnil  výběrového řízení na správce budovy Orlovského gymnázia a  necelých šest let tuto práci vykonával. Při tomto zaměstnání jsem vystudoval Ostravskou univerzitu.

V roce 2010 jsem opět změnil pracovní místo, získal jsem pozici pedagoga v oboru, který jsem vystudoval na Ostravské univerzitě,  a začal učit na Střední průmyslové škole Karviná.Zdroj: Archiv/Mgr. Miroslav Chlubna.
Od roku 2010 jsem také zastupitel města Orlové, vždy za politické hnutí NEZÁVISLÍ.  Byli jsme v koalici i v opozici.

Volby v roce 2018 mi změnily život nejrazantněji. Naše hnutí v koalici se Změnou pro lidi, získalo šest mandátů v zastupitelstvu města. Následně se nám povedlo poskládat povolební koalici a já byl zvolen novým starostou města Orlová.

Politicky jsem angažovaný občan, který se účastní všech voleb. Myslím si, že každý občan si nemá nechat ujít možnost rozhodnout, kdo jej bude zastupovat, a to ať se jedná o jakýkoliv úřad.

Oblasti politiky, které mě nejvíc zajímají, jsou: „Děti a mládež, školství, sport a v neposlední řadě životní prostředí“. Lidé, kteří mě znají, vědí, že se nevyhýbám žádným problémům. A také, že mnohým jsem již jejich problémy pomohl řešit.

Kandiduji, protože si myslím, že pro náš region je možné udělat víc, než se děje dosud. Mám velkou výhodu, že nejsem v žádné velké straně a mohu jednat podle svého úsudku a nikdo mi nemůže říkat, o čem mohu nebo nemohu mluvit. Další mou výhodou je zkušenost z komunální politiky, ať již jako opoziční, nebo koaliční politik.Zdroj: Archiv/Mgr. Miroslav Chlubna.
Znám problémy tohoto regionu a vlastně je žiji spolu s Vámi. Díky mé desetileté zkušenosti v komunální politice nejsem naivní, ale pořád věřím, že problémy našeho regionu lze řešit, i když to bude někdy těžké a bez pomoci státu velmi složité. Samozřejmě to, co se kazí mnoho let, se nespraví ihned.

Mohu přenést mnoho zkušeností z komunální politiky do Prahy a hlavně mohu problémy lépe řešit ve prospěch lidí.
Pokud budu zvolen, budu chtít vykonávat funkci senátora i starosty současně, po vzoru jiných úspěšných komunálních politiků.

Mé životní motto je: „Nejde malé děcko a houpací kůň“.  

http://www.chlubnadosenatu.cz


Zadavatel: NEZ

Zpracovatel: VLM a.s. 

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Slovácko - hlavní zprávy