ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

SENÁTNÍ VOLBY

2. - 3. a 9. - 10. října 2020
Komerční prezentace
Radim Mamula

Radim Mamula

ANO 2011

Jmenuji se Radim Mamula,
jsem jeden z Vás, občan naší krásné země, rodák z Frýdku-Místku. Pracuji jako vedoucí provozu ve společnosti AVE CZ. Jsem otcem tří dětí a dědečkem dvou vnoučat. Na prvním místě je pro mě spokojený spoluobčan, rodinné zázemí a mezilidská rovnoprávnost. Vážím si naší země, našich předků a jako pravnuk pradědečka, který padl za první světové války, nedopustím, aby hodnoty vybudované našimi předky a krajany byly kýmkoli nabourávány.

Řešil jsem úspěšně řadu projektů a veřejných dotací. Ve svém životě jsem se setkal a jednal jak s vrcholnými politickými představiteli, tak s majiteli a manažery významných podniků. Pracoval jsem a nadále aktivně působím ve společnostech s mnohamiliónovými obraty. Současně mi nikdy nebylo cizí přidat ruku k dílu a být také v bezprostředním lidském a pracovním kontaktu s dělníky, řidiči či uklízečkami.

"Kde jinde se můžeme vzájemně pochopit, než při každodenní práci! Proto Senátor musí být nejen úředníkem, ale také prostředníkem svého okrsku, dělníkem svých občanů!"

V Senátu budu prosazovat:
· Zaměstnávání našich lidí
· Udržitelnost služeb v našich obcích
· Zdravý životní styl a sportování dětí a mládeže
· Připravenost obcí na krizové situace

Děkuji za váš hlas.
Radim Mamula kandidát do senátního obvodu 69.

Facebook: Radim Mamula
Web: mamula.cz

Zadavatel: ANO 2011
Zpracovatel: VLM, a.s.

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Slovácko - hlavní zprávy