ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

KRAJSKÉ VOLBY

2. - 3. října 2020
Komerční prezentace
Radek Belej

Radek Belej

Komunistická strana Čech a Moravy

 

Vážení spoluobčané, lidské zdraví je nejdůležitějším a nejcennějším „majetkem“ každého z nás!

Krajská zdravotní, a. s., je největším poskytovatelem lůžkové zdravotní péče v ČR a největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji. V posledních letech se daří vedení společnosti v čele s předsedou představenstva Ing. Jiřím Novákem, masivně obměňovat přístrojovou techniku a rekonstruovat jednotlivá zdravotnická pracoviště i celé nemocniční pavilony. Úspěch přišel díky jasné vizi a postupnému naplňování cílů, za výrazné podpory Ústeckého kraje a dotačních prostředků hlavně z evropských fondů.

Ať už jde o zachování komplexní onkologické péče pro obyvatele Ústeckého kraje v plném rozsahu, završení projektu dostupnosti magnetické rezonance ve všech svých nemocnicích, či celou řadu rozsáhlých rekonstrukcí jako je zcela nový pavilon operačních sálů v Teplicích za bezmála 400 milionů Kč. A chystají se strategické investiční akce - dostavby nemocnic v Děčíně, Ústí a Chomutově, které si vyžádají zajištění finančních prostředků ve výši zhruba 3 miliardy Kč.

Vedle renomované ústecké kardiologie vznikly dva zcela nové obory kardiochirurgie a kardioanesteziologie, s ambicemi získat pro nově vzniklé Kardiocentrum statut Centra komplexní vysoce specializované kardiovaskulární péče.

Důležitou prioritou současného vedení společnosti je sociální a mzdová politika v odměňování zaměstnanců. To, že největší devizou každé firmy jsou lidé, se prokázalo v první polovině letošního roku, kdy všechny těžce zkoušela pandemie nového koronaviru. Zdravotníci nemocnic KZ předvedli obdivuhodnou profesionalitu a vysoké nasazení, za což si zaslouží nejvyšší uznání a poděkování.

Toto vše, co se podařilo vykonat je pro mě osobně zavazující a v dalším volebním období hodlám na tyto grandiózní úspěchy dále navazovat a pokračovat v započaté práci pro dobro Vás všech!

Radek Belej

Zhotovitel: KSČM           Zadavatel: KSČM

Další kandidáti:

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Slovácko - hlavní zprávy