ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

KRAJSKÉ VOLBY

2. - 3. října 2020
Komerční prezentace
RSDr. Jaroslav Horák

RSDr. Jaroslav Horák

Komunistická strana Čech a Moravy

Vážený voliči.

Žiji v Děčíně, jsem ženatý, otcem jednoho dítěte. Zajímám se o politiku bytového hospodářství, kde aktivně vykonávám funkci předsedy Společenství vlastníků v našem domě. Rovněž se zajímám o sportovní dění, především děčínského basketbalu. V oddíle jsem členem výboru BK Armex Děčín.

V krajských volbách v roce 2012 jsem byl zvolen členem Zastupitelstva Ústeckého kraje. Radou ÚK jsem byl pověřen do funkce předsedy Komise pro zahraniční vztahy, kterou vykonávám dodnes.

Jednou z důležitých činností komise je rozvoj partnerských styků a následná postupná realizace Memorand o spolupráci, které má samosprávný orgán kraje uzavřen s deseti státy světa a Evropy.

Pokud budu opětovně zvolen do Zastupitelstva Ústeckého kraje, chtěl bych se spolu s kolegy zastupiteli měst a obcí kraje zaměřit na další rozvoj spolupráce Euroregionu Krušnohoří / Erzgebirge a Euroregionu Labe-Elbe.

V podmínkách našeho krajského regionu, který je obklopen převážně městy a vesnicemi Svobodného státu Sasko, chci zaměřit pozornost na pořádání společných akcí Čechů a Němců. V tomto by měla sehrát významnou úlohu naše a německá samospráva.  

Dr. Jaroslav Horák

Zhotovitel: KSČM           Zadavatel: KSČM

 

Další kandidáti:

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Slovácko - hlavní zprávy