ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

KRAJSKÉ VOLBY

2. - 3. října 2020
Komerční prezentace
MUDr. Martin Kuba

MUDr. Martin Kuba

Občanská demokratická strana

Jsem Martin Kuba! Budějovický rodák, podnikatel, lékař, jihočeský patriot a taky táta malého Matýska. 

Založil jsem tady firmu OIG Power. V ní vyrábíme Battery box. Chytrou baterku na ukládání energii ze sluníčka. Dostali jsme za ní světovou inovační cenu. Vyrábíme jich dneska už stovky ročně a už je i vyvážíme. Díky tomu můžeme podporovat jihočeské sportovní kluby, ale hlavně Nadační fond Jihočeské naděje. Pomáháme talentovaným jihočeským dětem, sportovcům, umělcům nebo studentům, kteří třeba nemají dost financí v rodině. Já sám jsem vyrůstal jen s maminkou a moc dobře vím, jak to bylo pro ní složité. Jsem jí dodnes vděčný za to, že jsem mohl vystudovat medicínu. 

Jako doktor jsem strávil hodně času na oddělení ARO v budějovické nemocnici a na záchrance. Byl jsem jako první lékař u největší nehody autobusu u Nažidel. O to víc mě štve, že se tam pořád nic moc nezměnilo a dálnice tady pořád není.

Taky jsem byl asi dva roky ministr průmyslu a obchodu. Byla to velká zkušenost. Musím říct, že kdo neví, jak v Praze politika funguje, v kraji nic vůbec nic neprosadí. Chybí tady silní a zkušení politici. Tady fakt nejsou. To je taky důvod proč ta dálnice pořád chybí. Nejenom dálnice. Chybí tady spousta věcí, protože kraj prostě potřebuje manažera.

V Praze jsem taky poznal moji ženu Denisu. Dneska jsme spolu 8 let, a protože jsme oba pejskaři, tak máme německého ovčáka Arga a malou fenku voříška Káju. Vzali jsme si ji z útulku, kde skončila protože byla týraná. 

Hlavně ale máme od dubna malého Matýska. Takže já jsem táta, a to si užívám nejvíc. A protože jsem prostě patriot a nikde jinde bych žít nemohl a záleží mi na tom, jak bude kraj vypadat, tak jsem dal dohromady partu lidí, kterým věřím. Kteří jsou úspěšní a nepotřebují žádné politické funkce. A jdeme si teď v krajských volbách požádat o Váš hlas. Vybudoval jsem úspěšnou firmu a TEĎ chci úspěšné jižní Čechy.

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Slovácko - hlavní zprávy