Čím byste chtěl coby poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v nadcházejícím volebním období nejvíce přispět svému regionu?

Jaroslav Plachý (ODS)

Svému regionu bych proto chtěl pomoci podporou především malého a středního podnikání, které vytváří nejvíce pracovních míst v ČR a snižuje tak nezaměstnanost, která nás v našem regionu docela trápí. Nová pracovní místa vytváří také noví investoři, které do Zlínského kraje nepřitáhneme, pokud nebude mít dobré dopravní napojení na evropskou dálniční síť. A to je druhá oblast, kde bych chtěl přispět svému regionu.

Vladimír Koníček (KSČM)

Celostátní politika není o problému konkrétního kraje. Na centrální úrovni se přijímají zákony, které mají celostátní vliv. Je špatné, pokud se řeší problém jednoho na úkor druhého. Jako představitel opoziční strany nemáte moc možností, jak prosazovat volební program, přesto věřím, že se nám podaří pomoci lidem, kteří zde žijí, aby bylo více pracovních míst, aby mladí mohli studovat a ti, kteří celý život pracovali, nemuseli ve stáří otáčet každou korunu.

Antonín Seďa (ČSSD)

Jako sociální demokrat se budu snažit svojí zákonodárnou činností prosazovat podporu rodin s dětmi, důchodců, zaměstnanců a drobných živnostníků, a to v souladu s volebním programem ČSSD. Zejména chci zabránit privatizaci zdravotnictví a penzijního systému, což v případě pravicové vlády pod vedením ODS a TOP 09 hrozí. Nadále chci podporovat leteckou výrobu, průmyslové podniky a zejména rozvoj vědy, výzkumu a hi-tech technologií.

Petr Gazdík (TOP 09)

Já bych chtěl napomoct především k dosažení změny rozpočtového určení daní, kdy kromě ostatních obcí v naší zemi také všechny obce okresu Uherské Hradiště a jejich obyvatelé doplácejí na čtveřici největších měst v ČR. Věřím, že funkce poslance Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky mi pomůže v odstranění této nespravedlnosti.

Volební výsledky v okrese Uherské Hradiště. Pro zvětšení formátu *.pdf klikněte ZDE