• Kamarád se dostal do pěkné šlamastyky. Na tržišti upadl a zničil vybavení stánku. Byla přivolána policie a když se muži zákona ptali, jak k tomu došlo, odpověděl, že přišel o rovnováhu poté, co si u stánku se zdravou výživou dal čtyři vodky. Asi nějaké mrkvové.

• Slyšel jsem rozhovor dvou slováckých tetiček. „Chvíku stál na chlévku vedle a díval sa oknem, jak sa naša Blanka sprchuje. Ta ho zahlédla, zařvala a on sa propadl mezi súsedčiny kozy“ Krásně je na tom našem Slovácku.

• Potkal jsem smutného kamaráda. Šli jsme si sednout a z něj vypadlo, že je zase sám. Když jsem se ptal, co se stalo, odpověděl, že se s ním přítelkyně rozešla poté, když ji načapal, jak spí se svým manželem. Dobrodružná domácnost!

• Redaktoři jedněch známých novin provedli test na krádeže v supermarketech. Krade se hodně a ještě bizardnější jsou výmluvy zlodějů. Jedna starší dáma tvrdila, že si při nakupování jen uschovala do kapsy bundy láhev Alpy. Proč? „Jelikož tam byla prodavačka, která mě už jednou chytila, a já jí chtěla udělat radost.“ Přeji všem radostný týden.

Josef Kubáník