Souboj tváří dívky: hlasujte ZDE

Jak se přihlásit do soutěže

Líbí se vám naše nová rubrika Souboj tváří? Jistě máte ve svém okolí také krásného muže. Není rozhodující, jestli je to manžel, přítel, syn, bratr nebo kamarád, věková hranice je 15 let a výše. Vyfoťte ho a pošlete nám jeho snímek do redakce. Spolu s fotografií zašlete také jeho jméno, příjmení, věk, bydliště, školu nebo povolání a záliby. Nezapomeňte také připojit nejlépe telefonický kontakt.

Každý pátek čtenářům představíme dva muže ze Slovácka. Oni sami budou moct rozhodnout, která se jim nejvíce líbí. Jednou za měsíc odměníme soutěžícího s nejvyšším počtem hlasů dárkem.

Snímky posílejte na e-mailovou adresu tereza.denik@centrum.cz anebo pavel.bohun@denik.cz.

Jak můžete hlasovat

Všichni čtenáři Slováckého deníku mohou hlasovat pro jednoho z mužů, kterého jsme představili na webových stránkách www .slovacky.denik.cz/soubojmuzu. Hlasování potrvá vždy od pátku, kdy budou jejich fotografie uveřejněny v novinách, až do další středy do 19.00. To bude hlasování zastaveno a v pátek odstartuje nové pro aktuální soutěžící. Hlasovat lze pouze 1x z jedné IP adresy.

Z každého kola vzejde hlasováním jeden vítěz. Po uplynutí čtyř semifinálových kol se tito vítězové spolu utkají ve finále o titul. Soutěžícího s nejvyšším počtem hlasů pak odměníme dárkovým balíčkem.

Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit. Výsledky soutěže jsou konečné bez možnosti odvolání. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrami.

Pátek 6. února

Adam Hasmanda, 18 let získal 204 hlasů
Je z Nedakonic a studuje střední zdravotnickou školu v Uherském Hradišti. Rád tancuje a aktivně sportuje.

Michael Mandík, 17 let získal 218 hlasů
Bydlí v Šumicích a studuje střední průmyslovou školu v Uherském Brodě. Mezi jeho záliby patří fotbal.

Hlasování bylo ukončeno

Pátek 30. ledna

Antonín Maňásek, 24 let získal 51 hlasů
Bydlí v Uherském Hradišti a jeho povolání je číšník. Ve svém volném čase většinou pracuje.

Radim Baroš, 17 let získal 58 hlasů
Pochází z Valašského Meziříčí. Studuje Střední školu průmyslovou a hotelovou v Uherském Hradišti. Hraje fotbal a věnuje se rád veškerému sportu.

Hlasování bylo ukončeno

Pátek 23. ledna

Marek Šurý, 20 let získal 142 hlasů
Bydlí v Uherském Hradišti a studuje strojní fakultu v Praze. Rád hraje hokej a baví se s přáteli. Přihlásila jej kamarádka.

Lukáš Kamočaj, 16 let získal 100 hlasů
Bydlí v Uherském Hradišti. Studuje Střední školu průmyslovou a hotelovou v Uherském Hradišti a ve volném čase rád sportuje.

Hlasování bylo ukončeno

Pátek 16. ledna

Michal Macháček, 25 let získal 17 hlasů
Bydlí v Mařaticích. Studuje logistiku a management v Uherském Hradišti a pracuje jako prodejce v elektru. Rád se věnuje golfu, sálové kopané a své přítelkyni.

Lukáš Krušina, 18 let získal 22 hlasů
Bydlí v Uherském Hradišti, studuje třetí ročník učebního oboru kuchař –číšník v Uherském Hradišti. Jeho zálibou je barmanství a hraje závodně fotbal.

Hlasování bylo ukončeno

Podívejte se na vítěze z minulého měsíce Jiřího z Hradiště ZDE

Čtěte více: vpravo nahoře Související články