Souboj tváří muži: Hlasujte ZDE

Jak se přihlásit do soutěže

Líbí se vám naše nová rubrika Souboj tváří? Jistě máte ve svém okolí také krásnou dívku či ženu. Není rozhodující, jestli je to manželka, přítelkyně, dcera, sestra nebo kamarádka, věková hranice je 15 let a výše. Vyfoťte ji a pošlete nám její snímek do redakce. Spolu s fotografií zašlete také její jméno, příjmení, věk, bydliště, školu nebo povolání a záliby. Nezapomeňte také připojit nejlépe telefonický kontakt.

Každý pátek čtenářům představíme dvě dívky ze Slovácka. Oni sami budou moct rozhodnout, která se jim nejvíce líbí. Jednou za měsíc odměníme soutěžící s nejvyšším počtem hlasů dárkovým balíčkem.

Snímky posílejte na e-mailovou adresu tereza.denik@centrum.cz anebo pavel.bohun@denik.cz.

Jak můžete hlasovat

Všichni čtenáři Slováckého deníku mohou hlasovat pro jednu z dívek, které jsme představili na webových stránkách www .slovacky.denik.cz/soubojtvari. Hlasování pro dívky potrvá vždy od pátku, kdy budou jejich fotografie uveřejněny v novinách, až do další středy do 19.00. To bude hlasování zastaveno a v pátek odstartuje nové pro aktuální soutěžící. Hlasovat lze pouze 1x z jedné IP adresy.

Z každého kola vzejde hlasováním jedna vítězka. Po uplynutí čtyř semifinálových kol se tyto vítězky spolu utkají ve finále o titul.
Každý den je možné jedné z dívek poslat z jednoho počítače jeden hlas. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit. Výsledky soutěže jsou konečné bez možnosti odvolání. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrami.

Pátek 6. února

Petra Inderková, 24 let získala 103 hlasů
Bydlí v Ostrožské Nové Vsi a pracuje jako pedagožka. Ve volném čase ráda lyžuje a prohání se na kolečkových bruslích.

Nikol Geitlerová získala 22 hlasů
Pochází ze Starého Města a studuje soukromou střední školu pedagogickou ve Zlíně. Ve volném čase ráda tancuje a poslouchá hudbu.

Hlasování bylo ukončeno

Pátek 30. ledna

Nikola Kalná, 17 let získala 29 hlasů
Bydlí v Uherském Ostrohu. Studuje střední odbornou školu v Uherském Brodě. Ve volném čase se ráda baví tancem s kamarády na diskotékách.

Daniela Netrefová, 19 let získala 4 hlasy
Žije ve Vracově a studuje v Bzenci. Mezi její koníčky patří jízda na kole, bruslích a na koni. Zajímá se o bojové sporty a ráda vaří.

Hlasování bylo ukončeno

Pátek 23. ledna

Sabina Barančinová, 15 let získala 59 hlasů
Bydlí v Nové Lhotě. Navštěvuje první ročník ekonomického lycea v Uherském Hradišti. Mezi její záliby patří kolečkové brusle, kolo, lyže a hudba. Přihlásila ji maminka.

Lucie Martinková, 15 let získala získala 27 hlasů
Je z Kunovic a studuje Gymnázium v Uherském Hradišti. Navštěvuje dramatický kroužek, hraje na keyboard a ráda lyžuje. Přihlásil ji tatínek.

Hlasování bylo ukončeno

Pátek 16. ledna

Kamila Kaštánková, 18 let získala 37 hlasů
Je z Podolí, studuje Střední školu cestovního ruchu v Rožnově pod Radhoštěm. Mezi její záliby patří jízda na kole, volejbal a četba.

Barbora Pohlová, 19 let získala 28 hlasů
Bydlí v Jankovicích a studuje anglický jazyk ve Zlíně. Ve volném čase se nejraději věnuje sportu, výletům nebo posezení s přáteli.

Hlasování bylo ukončeno

Podívejte se na vítězku minulého měsíce, Petru z Ostrožské Lhoty ZDE

Čtěte více: vpravo nahoře Související články

(Diskuze byla zrušena z důvodu vulgárních výpadů vůči soutěžícím dívkám. Slušní čtenáři nech prominou. Pokud má někdo faktickou připomínku k soutěži, nechť ji zašle na e-mailovou adresu redakce.slovacky@denik.cz)