„Za poslední týden se přihlásilo přes šest stovek nových zájemců. To je na české poměry nevídané," říká spokojeně ředitel Igor Stránský a přiznává, že diváci si uvědomují, že bez předplatného uvidí připravované novinky s velkou námahou. „Očekáváme, že třeba bláznivá komedie Peklo v hotelu Westminster nebo hudební veselohra Utíkej, Nituško bude patřit mezi ty, na jejichž lístky se budou stát fronty," prorokuje ředitel. To, co už ale nepřipomíná a co diváci také vědí, je fakt, že s předplatným návštěvníci divadla ušetří až 40 %. „Je to hodně výhodné a navíc nám odpadly starosti se sháněním vstupenek," přiznává Marie Drnková, jež vlastní předplatné už třetím rokem.

V příštích dnech divadelníci přivítají 4000. předplatitele, kterého odmění návštěvou divadelního zákulisí. „Už jsme tak ocenili Marii Adamcovou z Ostrožské Lhoty a byla nadšená," připomíná ředitel Stránský s tím, že se s kolegy herci těší i na další výherce. 

Právě tolik předplatitelů pro rok 2014 má nyní Slovácké divadlo.

Na začátku října odstartovalo Slovácké divadlo prodej předplatného pro rok 2014. Z nuly se ke dnešnímu dni vyhoupli až na číslo 3898 a toto číslo narůstá každým dnem. Přeskočí loňský rekord?

Zájemcům o předplatné stačí udělat jediné. Napsat e-mail na: predplatne@slovackedivadlo.cz nebo se stavit osobně v pokladně divadla, kde dostanou zdarma katalog se všemi informacemi. S tempem, jakým se noví předplatitelé hlásí, je možné, že 4000. divák bude známý už příští týden.

Jak budeme soutěžit

Každý 2000 předplatitel získá hodnotnou cenu. Tentokrát hrajeme o exkurzi do zákulisí divadla s exklusivním hereckým průvodcem.

Ten, kdo jako první překoná loňský rekord, získá ke svému zakoupenému předplatnému další předplatné do Slováckého divadla.

Soutěž startuje již dnes, skončí 31. 12. 2013.

Zájemcům o předplatné stačí udělat jediné. Napsat na predplatne@slovackedivadlo.cz nebo se stavit osobně v pokladně divadla, kde dostanou zdarma katalog se všemi informacemi.

Pravidla internetových soutěží si můžete stáhnout ZDE