„Jsme rádi, že jsme zdolali čtyřtisícovku předplatitelů a počítáme, že teď před Vánoci, kdy budou mnozí předplatné pořizovat jako dárek pod stromeček, se číslo o hodně zvýší," prorokuje ředitel divadla Igor Stránský. Podle ohlasů mezi publikem se příští rok očekává největší zájem o bláznivou komedii Peklo v hotelu Westminster v režii Roberta Bellana, ale také o psychologické drama Kočka na rozpálené plechové střeše či hudební komedii Utíkej, Nituško. „Diváci si uvědomují, že bez předplatného uvidí ty nejatraktivnější inscenace jedině po složitém shánění vstupenek," připomíná ředitel.

Tento týden navíc divadelníci odmění 4000. předplatitele exkurzí do divadelního zákulisí. „Paní Adamcová, jež se stala 2000. majitelkou předplatného na příští rok, byla návštěvou rekvizitárny, maskérny i hereckých šaten nadšená. Snad tak potěšíme i dalšího výherce," věří ředitel Stránský.

Na začátku října odstartovalo Slovácké divadlo prodej předplatného pro rok 2014. Z nuly se ke dnešnímu dni vyhoupli až na číslo 4781 a toto číslo narůstá každým dnem. Přeskočí loňský rekord?

Zájemcům o předplatné stačí udělat jediné. Napsat e-mail na: predplatne@slovackedivadlo.cz nebo se stavit osobně v pokladně divadla, kde dostanou zdarma katalog se všemi informacemi. S tempem, jakým se noví předplatitelé hlásí, je možné, že 4000. divák bude známý už příští týden.

Jak budeme soutěžit

Každý 2000 předplatitel získá hodnotnou cenu. Tentokrát hrajeme o exkurzi do zákulisí divadla s exklusivním hereckým průvodcem.

Ten, kdo jako první překoná loňský rekord, získá ke svému zakoupenému předplatnému další předplatné do Slováckého divadla.

Soutěž startuje již dnes, skončí 31. 12. 2013.

Zájemcům o předplatné stačí udělat jediné. Napsat na predplatne@slovackedivadlo.cz nebo se stavit osobně v pokladně divadla, kde dostanou zdarma katalog se všemi informacemi.

Pravidla internetových soutěží si můžete stáhnout ZDE