V rozhovoru přiblížila podrobnosti čtenářům Slováckého deníku organizátorka akce Marie Zelená.

Módní přehlídku ve sportovní hale v Ostrožské Nové Vsi uspořádáte necelý rok po Vaší poslední prezentaci v těchto prostorách. Na jaké modely šatů se návštěvníci mohou těšit letos, kolik jich bude a které z věhlasných modelek se v nich projdou po mole?

Připravila jsem kolekci večerních a společenských šatů, kterých bude asi šedesát. Na mole budou předvádět dvě vítězky soutěže Supermiss, také finalistky České miss a modelky, které mám na svých přehlídkách ráda. Bude opět předvádět i moje dcera Martina, která nám v srpnu porodila moji vnučku a budoucí modelku Elišku. Vybrala jsem také tvář přehlídky, a tou je Veronika Bujáková.

Speciálním hostem módního programu bude koncert zpěvačky Heleny Vondráčkové. Na jak dlouhé její vystoupení se mohou lidé těšit, popřípadě jaké skladby zazpívat má v plánu?

Helena bude vystupovat asi 40 minut. Protože letos slaví padesát let na hudební scéně, tak jistě to budou její nejznámější písně. Jsem moc ráda, že pozvání přijala a že tak krásné výročí hudebně oslaví také s námi v Ostrožské Nové Vsi.

Vaší show moderátorsky provede herec Miroslav Šimůnek, můžete našim čtenářům přiblížit, kde všude se s ním mohli setkat?

Mirek je nyní dost často moderátorem VIP zpráv na TV Prima. Jinak hrál v mnoha filmech a pohádkách, nejznámější je pohádka Z pekla štěstí, film Svatba na bitevním poli, ze seriálových rolí připomenu například Cesty domů, Doktoři z počátků. Mirek také moderoval moji přehlídku v Ostrožské Nové Vsi v roce 2008.

Tak, jako v minulých letech jste zvolila variantu levnějšího představení v 15 hodin a o stokorunu dražšího večerního o půl osmé, jak tuto nabídku návštěvníci vnímají?

Mají na výběr. Večerní představení bývá slavnostnější, i tím, že je už venku úplná tma a více vyniknou světelné efekty. Také už máme díky odpolednímu vystoupení vše odzkoušené. Proto jsem dala nižší vstupné. Ovšem vždy je třeba zdůraznit, že bez podpory partnerů by se nikdy žádný společenský večer neuskutečnil, nebo by bylo vstupné tak vysoké, aby pokrylo náklady, že by si ho asi nikdo vstupenku nekoupil… Na každou akci vždy dotují vstupenky partneři večera.

Během programu chcete představit lidi, kteří měli v životě méně štěstí, než my ostatní…

Ano, protože je mezi námi mnoho těch, kteří mají od narození zdravotní problémy, nebo nemají své rodinné zázemí. A mají nějaký talent, ale nemají tolik příležitostí ho veřejně představit. Chtěla bych, aby i jejich umění diváci ocenili potleskem, protože si to zaslouží.

Jste známá tím, že máte pro publikum vždy připraveno nějaké překvapení, bude tomu i 4. října?

Překvapemí bude, to by nebyl mnou připravovaný osobitý večer. Mohu jen prozradit, že bude na závěr a věřím, že lidi pohladí na duši.