Mrkala na mě v obchodě pohledná paní. Usoudil jsem, že se jí líbím, tak jsem mrkal taky. Když to trvalo nějakou chvíli, začalo mi docházet, že to asi nebude flirt. Nebyl. Paní měla nervový tik. Já pak taky.

Německá pacientka si nechala operativně odstranit přebytečnou kůži. Když se probudila, zjistila, že jí lékaři udělali i nová prsa, a tak je žaluje. Takové zprávy mě děsí. Jitka Josková má výrůstek na noze, to jsem zvědavý, s čím se po zákroku z nemocnice vrátí ona.

Kolegovi nabídli z agentury televizní reklamu na spodní prádlo. „Velmi byste se nám hodil, přijeďte.“ Dotyčný se vypravil do Prahy, ale vrátil se zdrcený. Největší potupou bylo, že jej nepoznali. V agentuře vlastní snímek z roku 2000, kde má o 11 kilo méně.

Šéfredaktor Slováckého deníku telefonoval kvůli reportáži jistému faráři. Ten mu doporučil, aby nahlédl na webové stránky farnosti, kde informace najde. Po dvou dnech volal novinář rozhořčeně knězi. „Ježišmarijá, pane faráři, nemůžu se na ty stránky dostat. Máte je celé zakleté.“ Nastalo ticho a pak páter, bůhví proč, zavěsil.

Josef Kubáník