•HHráli jsme komedii 1+2=6. Její součástí jsou telefonáty, které způsobují celou bláznivou zápletku. Stalo se však, že v druhé polovině hry, kdy nám na jevišti zvoní divadelní mobil, se jeden z diváků zapomněl a jakmile uslyšel povědomou melodii, sáhl automaticky do saka a polohlasem oznámil. „Teď nemůžu, zlato, sedí tu manželka.“

• V Americe proběhl opět zajímavý soud. Jistý pan Truman z Los Angeles získal téměř 100 dolarů odškodné za to, že mu jeho soused přejel ruku vozidlem Honda. Pan Truman si totiž nevšiml, že za volantem právě toho vozu, ze kterého kradl poklice, sedí jeho majitel. Divím se, že mu nepřejel i druhou.

• Kamarádka telefonovala manželovi a prosila jej, aby jí ve fotografii vyzvedl fotky na pas. „Mají v tom binec,“ rozčiloval se vzápětí do telefonu, když dotyčné oznamoval, že fotky nemá. „Nabízeli mi nějakou ošklivou babu s přelivem.“ Kamarádka se rozplakala. „To jsem já, mám nový přeliv, miláčku, chtěla jsem tě překvapit.“ Asi jej ta záře mahagonu oslepila.

• Šel jsem po ulici s jednou naší známou moderátorkou, když si proti nám vykračovala asi padesátiletá dáma. Jakmile ji moje společnice viděla, naklonila se ke mně a zašeptala: „S tou jsem dvakrát spala.“ Lehce jsem se odkrvil, protože některé pikantnosti vědět opravdu nemusím. Kamarádka pochopila moje rozpaky velmi rychle a dodala hbitě: „V jednom nedalekém divadle při Shakespearovi.“ Ulevilo se mi.