Zábavný Den dětí v aquaparku nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče začne zítra ve 14 hodin. Zvýhodněné vstupné pro děti bude platit po celý den. V případě pěkného počasí se budou hry a soutěže odehrávat venku, v případě nepřízně bude vše přesunuto do zóny 1 a zóny 2 vnitřního areálu. Celou akci připravil aquapark ve spolupráci s centrem Akropolis.

V sobotu by se měly za příznivého počasí poprvé otevřít také brány letního aquaparku. Pro návštěvníky je připraven solárně vyhřívaný zábavní bazén se spoustou vodních atrakcí, brouzdaliště pro nejmenší, výplavový bazén s teplotou vody 36 °C, nejdelší tobogany na Moravě, skluzavky, beachvolejbalové, beachfotbalové a streetballové hřiště, hřiště pro pétanque a mnoho dalšího.

Aktuální ceník vstupného si můžete stáhnout ve formátu *.pdf ZDE

„Přípravy letního areálu v těchto dnech vrcholí. Bazén je již napuštěn, veškeré technologie jsou po zimním spánku uvedeny do provozu, hygienické zázemí i letní bufety jsou připraveny, trávník dosahuje kvalit takřka golfového hřiště, jen to sluníčko nám chybí. Skutečný termín otevření tak závisí jen a jen na počasí," prozradil ředitel uherskohradišťského aquaparku Jiří Durďák.

Pro letošní rok chystá aquapark několik zásadních novinek. Dojde ke snížení ceny vstupného do letního areálu, a to především vstupného pro abonenty, děti, rodiny s dětmi, studenty, seniory a ZTP. Aktuální ceník je možné nalézt již nyní na webových stránkách www.aquapark-uh.cz. Zde bude možné nalézt také čerstvé informace o aktuální návštěvnosti a případném uzavření letního aquaparku z důvodu nepřízně počasí. Pro zvýšení kvality poskytovaných gastronomických služeb vzniknou nová výdejní místa urychlující obsluhu zákazníků a dojde k rozšíření nabízeného sortimentu.

„Jako příjemné zpestření připravujeme na prázdniny mimo spousty tematických akcí také velkou letní soutěž o opravdu atraktivní ceny. Ale podrobnosti v tuto chvíli ještě neprozradím," dodal s úsměvem Jiří Durďák.

Autor: Petr Skokan