Do rodiny totiž před koncem roku přivede druhého potomka. „Každá maminka vám řekne, že se to nedá popsat slovy," usmívá se charismatická herečka, již si diváci oblíbili například v komediích Nájemníci či 1+2=6.

„Je jasné, že Terezka už nebude moci dlouho hrát, ale v tomto případě je přeobsazování velmi příjemné," soudí ředitel slovácké scény Igor Stránský s tím, že roli v komedii Nájemníci bude Tereza ještě několik repríz hrát, pak ji vystřídá kolegyně Klára Vojtková. „U hry 1+2=6 je to ještě snadnější, postavu Mary si zahraje Pavlína Hejcmanová, která ji už hrála, ale rozloučila se s ní poté, co nastoupila na mateřskou dovolenou. Je to moc pěkný koloběh," usmívá se ředitel Stránský.

Pavlína Hejcmanová už má za sebou zkoušku a po letech jí to šlo jako po másle. „Samozřejmě že jsem si doma texty zopakovala, ale když jsem vešla na jeviště, všechno mi hned začalo samo naskakovat. Jen mi chyběly ty bouřlivé smíchy," svěřuje se Pavlína Hejcmanová. Diváci si její neuvěřitelné výstupy v roli jedné ze dvou podváděných manželek v komedii 1+2=6 vychutnají už 16. září. Několik volných lístků je ještě v pokladně divadla. (kaj)