„Bude mi po všech smutno. Byla to součást určité životní etapy, která teď končí a mám v těch hrách spoustu vzpomínek," přiznává herečka, která je v uherskohradišťském angažmá od roku 2006.

Publikum ale o oblíbené inscenace nepřijde. Role Andrey Nakládalové převzala Barbora Vacková, takže na programu zůstanou. Vždyť paří k tomu nejlepšímu, co Slovácké divadlo nabízí. Například komedie 1+2=6 oslavila na začátku roku 100. reprízu a vedle Rychlých šípů a muzikálu Donaha! je nejhranější v celé historii Slováckého divadla. „Tuhle komedii o záletném taxikáři, který má dvě manželky, provázejí těhotenství už nějakou dobu, a to Andrejčino je v pořadí už čtvrté, jako by to bylo nějak symbolické," říká s úsměvem herec Josef Kubáník, který představuje potrhlého kamaráda hlavní postavy Stanleyho. Ani v jednom případě ale divadelníci neuvažovali o tom, že by komedii z repertoáru stáhli. Byli by sami proti sobě. Už téměř osm let je stále vyprodaná a kromě desetitisíců spokojených diváků se chlubí i prestižní cenou Komedie diváků z Festivalu smíchu v Pardubicích.

„Do prázdnin nás čekají už jen dvě reprízy 1+2=6, obě už bude hrát Barbora Vacková. Je velmi šikovná, a tak se i v jejím případě diváci mohou těšit na vtipné situace doprovázené salvami smíchu, které k této komedii neodmyslitelně patří," doplňuje ředitel divadla Igor Stránský. A co si přeje budoucí maminka Andrea Nakládalová? „Bude to znít jako klišé, ale já si opravdu poslední dobou přeji jen zdraví svých nejbližších. To mi stačí. Ostatní věci jsou už jen takový bonus. Když vychází, je to skvělé, ale život na nich nestojí a nepadá." (kaj)