Pondělky a středy patří tradičně seriálu Gympl, kde se v jedné z hlavních rolí pravidelně objevuje Josef Kubáník, v úterní Ordinaci v růžové zahradě II. zase zářil David Vaculík. Tím to ale nekončí. V zítřejším Barrandovském Videostopu se ke dvojici jmenovaných přidá i Tomáš Šulaj a Anna Pospíchalová.

„Jako malý jsem Videostop miloval. Kde by mě napadlo, že jednou budu sedět na místě, odkud radily soutěžícím ty největší herecké hvězdy," říká s úsměvem Tomáš Šulaj a přibližuje natáčení dílu, jež diváci uvidí v sobotu po 20. hodině na Barrandově.

„Tématem byla nahota v českém filmu. Ne, že bychom byli experti na striptýz, ale tvůrce pořadu zaujal náš muzikál Donaha!," říká Tomáš Šulaj a připomíná, že slavný muzikál, za nějž dostal Cenu Thálie, se díky obrovskému zájmu diváků na jeviště divadla na dvě reprízy vrátí. Ta říjnová už je téměř vyprodána, další je naplánovaná na předvánoční čas. Barrandovským Videostopem, v němž se herci Slováckého divadla představí v rolích rádců, bude opět provázet oblíbený Jan Rosák. (kaj)