VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Verunka z Kunovic se stává Dítětem Slováckým novin pro měsíc leden

Uherské Hradiště -(FOTOGALERIE) Vážení čtenáři, také v roce 2009 startujeme s novým ročníkem fotosoutěže Dítě Slováckých novin. S fotografiemi dětí se budeme potkávat až do července, kdy soutěž vystřídají neméně populární svatební páry.

6.2.2009 1
SDÍLEJ:

Zasílejte nám fotografie svých dětí, neteří a synovců či vnoučátek. Každý měsíc čtenáři Slováckých novin pomocí tištěných hlasovacích kuponů vyhlásí Dítě měsíce, které se v závěru roku vzájemně utkají o titul Dítě Slováckých novin roku 2008.

Pravidla soutěže: Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním a použitím svých fotografií Slováckými novinami bez nároku na honorář. Kvalitní detailní portrétní fotografie 10x15 cm nebo 9x13 cm včetně Vašeho telefonního čísla zasílejte na adresu Slováckého deníku nebo e-mail: jitka.machalkova @denik.cz (do předmětu napište fotosoutěž) až do ukončení soutěže. Nekvalitní fotografie nebudou zařazeny do soutěže. Fotografie s odpovídajícími parametry lze pořídit i v ateliéru AZP Foto Polášek v Uherském Hradišti.

Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci VLP a jejich rodinní příslušníci. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí v redakci.

Jak můžete hlasovat?

Pomocí hlasovacích kuponů (vychází v tištěné verzi Slováckých novin vždy v pátek), který vystřihněte a doručte do následující středy (datum je vždy vyznačen na hlasovacím kuponu) na adresu: Slovácký deník, Havlíčkova 160, 686 01 Uherské Hradiště.

Pátek 6. února

Titul Dítě Slováckých novin za měsíc leden získává Verunka Machálková z Kunovic

Pátek 30. ledna

Do finále o titul Dítě měsíce ledna se probojovaly tyto děti: Deniska Ševčíková ze Starého Města, Verunka Machálková z Kunovic, Daniel Trnavský z Halenkovic, Nikolka Svobodová z Bojkovic, Terezka Straková ze Starého Města, Kateřinka Vlašicová z Uherského Ostrohu, Eliška Honsová z Uherského Hradiště-Sadů a Lucinka Kydlíčková z Kunovic. Hlasujte na tištěném kuponu nejpozději do 4. 2.

Pátek 23. ledna

Soutěžní číslo 1: Andrejka Francová, Bánov získala 660 bodů
Soutěžní číslo 2: Marina Svobodová, Hustopeče získala 570 bodů
Soutěžní číslo 3: Eliška Honsová, Uherské Hradiště-Sady získala 960 bodů a stává se finalistou
Soutěžní číslo 4: Lucinka Kydlíčková, Kunovice získala 1080 bodů a stává se finalistou
Soutěžní číslo 5: Martinka Vlašicová, Uherský Ostroh získala 350 bodů
Soutěžní číslo 6: Andrejka Kydlíčková, Kunovice získala 840 bodů

Pátek 16. ledna

Soutěžní číslo 1: Terezka Straková, Staré Město získala 270 bodů
Soutěžní číslo 2: Dominiček Kovařík, Uherský Ostroh získal 220 bodů
Soutěžní číslo 3: Kateřinka Vlašicová, Uherský Ostroh získala 290 bodů
Soutěžní číslo 4: Nikolka, Vaneska a Daminánek Slovákovi - Kolaříkovi, Boršice získali 40 bodů
Soutěžní číslo 5: Robinek Arbeit, Bohuňovice získal 50 bodů
Soutěžní číslo 6: Claudinka Kováčová, Bohuňovice získala 150 bodů

Pátek 9. ledna

Soutěžní číslo 1: Deniska Mrázková, Prakšice získala 640 bodů
Soutěžní číslo 2. Daniel Trnavský, Halenkovice získal 650 bodů a stává se finalistou
Soutěžní číslo 3: Honzík a Staník Němcovi, Brno získali 440 bodů
Soutěžní číslo 4: Matěj Mahdal, Bánov získal 610 bodů
Soutěžní číslo 5: Martínek Stárek, Tupesy získal 600 bodů
Soutěžní číslo 6: Nikolka Svobodová, Bojkovice získala 1500 bodů a stává se finalistkou

Pátek 2. ledna

Soutěžní číslo 1: Deniska Ševčíková, Staré Město, získala 780 bodů a stává se finalistou
Soutěžní číslo 2: Prokůpek Zvonař, Nivnice, získal 310 bodů
Soutěžní číslo3: Lucinka Jančová, Uherské Hradiště, získala 570 bodů
Soutěžní číslo 4: Verunka Machálková, Kunovice, získal 1360 bodů a stává se finalistou
Soutěžní číslo 5: Nikolka Nádečníčková, Nedachlebice, získala 630 bodů
Soutěžní číslo 6: Eliška Bočková, Ostrožská Nová Ves, získala 570 bodů

Autor: Jitka Machálková

6.2.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Fakturant 17 000 Kč

Fakturanti SKLADOVÁ ÚČETNÍ, FAKTURACE. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 1-3 roky praxe v obdobné pozici, znalost práce na PC, základy účetnictví, třísměnný provoz. Kontroluje veškeré doklady týkající se příjmu zboží na sklad po stránce formální i početní, likviduje je, účtuje a zpracovává podklady pro jejich včasnou úhradu. Kontroluje veškeré doklady týkající se dodaného zboží zákazníkům zejméne potvrzené dodací listy, množství a cenu dodaného zboží, pořizuje data do skladové evidence, zpracovává podklady pro včasnou fakturaci. Zpracovává jednotlivé rozvozové listy řidičů, řeší případné nesrovnalosti v zakládkových listech a dodacích listech. Navrhuje potřebná opatření k odstranění nedostatků. Ověřuje zůstatky obalového konta. Hlásí, prošetřuje a vypořádává případné nesrovnalosti. Kontroluje veškeré doklady týkající se pohledávek po stránce formální i početní. Kontroluje, případně organizuje kontrolu vydaných faktur po stránce daňové správnosti, zajišťuje a eviduje zdanitelné obraty a zařizuje odstranění případných nesrovnalostí. Přípravuje, ve spolupráci s odbornými útvary, ekonom. rozbory hospodaření společnosti a předkládá je svému nadřízenému ke schválení. Kontakt e-mailem.. Pracoviště: Tekoo spol. s r.o., U Korečnice, č.p. 2340, 688 01 Uherský Brod 1. Informace: Kamila Jankůjová, +420 724 772 030.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technik 23 000 Kč

Technici dispečeři strojírenské výroby MANAŽER VÝROBY. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Minimálně SŠ vzdělání technického směru, znalost AJ výhodou; dobrá znalost práce s PC (Outlook, Word, Excel). Komunikativnost, systematičnost, samostatnost, pružně reagovat na změny, odpovědnost, loajalita, pečlivý přístup a schopnost týmové práce; řízení výrobních procesů v probozu v ýroby; řízení výrobních vztahů mezi závody; plánování v informačním systému společnosti. Dotované závodní stravování, profesní roozvoj. PP na 1 rok.. Pracoviště: Slovácké strojírny, akciová společnost [1], Nivnická, č.p. 1763, 688 01 Uherský Brod 1. Informace: Petra Bulejková, +420 572 824 411.

Obchod - Obchod Obchodní zástupce 20 000 Kč

Obchodní zástupci obchodní zástupce elektroodpadu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: znalost a praxe v obchod. činnosti, znalost odpadového hospodářství vítána, práce s PC, pečlivost, samostattnost, zodpovědnost, flexibilita, pracovní zázemí, firemní akce, penzijní připojištění, stálý kolektiv, nutno vyplnit formulář na adrese http://sbernesurovinyuh.formees.cz/f/kariera/. Pracoviště: Sběrné suroviny uh, s.r.o., Průmyslová, č.p. 1147, 686 01 Uherské Hradiště 1. Informace: Kristýna Přikrylová, prikrylova@sbernesurovinyuh.cz.

Obchod - Obchod Obchodní referent 20 000 Kč

Obchodní referenti Asistent/ka obchodního ředitele. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Organ. a administ. podpora ředitele spol., vyřizování telefonátů a správa e-mailové korespondence ředitele, zodpovědnost za chod kanceláře, zajištění návštěv, podpora obch. týmu, schopnost efektivně organizovat čas, samostatně plnit vlastní a zadané úkoly, angažovanost a pro-aktivní přístup k práci, samostatnost a ochota učit se novým věcem, výborné verbální a písemné komun. dovednosti, spolehlivost, pečlivost, dobrá znalost PC (zejména MS Office), přátelský a dynamický kolektiv, možnost keriár. růstu a osob. rozvoje, fir. akce a bonusy, penz. připojištění, pouze životopis e-mailem. Podrobnější informace najdete zde: http://www.sbernesurovinyuh.cz/cz/kariera.html. Pracoviště: Sběrné suroviny uh, s. r. o., provozovna, Průmyslová, č.p. 1147, 686 01 Uherské Hradiště 1. Informace: Kristýna Přikrylová, .


Ilustrační foto

Na Slovácku jsou na dovolenou v oblibě literárně naučné knihy

Předání prstenu výhercům Svatebnímu páru Deníku v redakci v Uherském Hradišti.
7

Při svatbě nám pršelo štěstí, říká výherkyně prstenu s brilianty Radka Vaculková

Záhadná houbařská sezona je v lesích Chřibů nevyzpytatelná

„V lesích Chřibů vládne od konce května velice bídná houbařská sezona. Horko, sucho, větrno nepřeje zálibě nás mykologů. Rádi bychom vyrazili do lesa s košíkem na houby, kde ale zatím tam o ně nezavadíme,“ řekla smutně Alena Filípková, znalkyně houbařských poměrů v Chřibech a předsedkyně Mykologického klubu Salaš.

Z kamionu spadl čtyřtunový náklad za jízdy

Výlisek o velikosti jeden krát jeden metr vypadl řidiči kamionu v Chřibech. Z nákladního prostoru se sesunul za jízdy čtyřtunový náklad na silnici I/50 ve směru na Brno u odbočky na Staré Hutě ve čtvrtek vpodvečer.

MHD v Uherském Hradišti nově zastaví i u vlakového nádraží

Na novou linku se mohou v nejbližších dnech těšit cestující MHD v Uherském Hradišti. Číslo osm ponese trasa začínající na sídlišti Východ na zastávce Rudy Kubíčka, pokračovat přes Derflanskou, ZŠ Větrná a Mařatice Horní konec na hřbitov a odtud po trase linky číslo 5 na autobusové nádraží.

Dvaadvacet dobrovolníků bude kosit louky v Bílých Karpatech

Kosit bělokarpatské louky přijedou letos dobrovolníci do okolí Žítkové. Náctiletí ve věku 15 - 20 let z České republiky i zahraničí přijedou na Slovácko už podruhé. Pohybovat se budou od 22. do 29. července v přírodní rezervaci Hutě.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT