Slovácké divadlo: Herci vítali Nový rok inscenací Sugar

Inscenaci Sugar ztvárnili na Silvestra herci Slováckého divadla. Dle mluvčího Josefa Kubáníka všichni hýřili vtipy a přidávali si nečekané situace. „Diváci tleskali a na konci aplaudovali vestoje. Všechny pozdravil starosta města Libor Karásek a při rautu ve foyer se přítomní mohli osobně setkat s herci a popřát si navzájem hezký nový rok,“ uvedl Kubáník.

Osvětimanská sjezdovka

Silvestra i Nový rok strávil mluvčí hradišťského Klubu kultury Miroslav Potyka s rodinou a přáteli na lyžařském svahu v Osvětimanech.

Buchlov: tradiční přátelský výšlap

Výšlap na Buchlov, to je předsilvestrovská akce, ze které si vytvořili tradici rodina a známí Jitky Machálkové ze Slováckého deníku. Na Buchlov se pěšky vydávají den před posledním dnem v roce pravidelně už deset let.

Lidé z hradišťska se vydali na Mejdan roku na Václavák

Na Mejdan roku z Václaváku, který v pondělí uspořádala v Praze Televize Nova, se vydala i skupinka mladých lidí ze Slovácka. Petra Holáková z Nedachlebic, Michal Pikner z Kněžpole (vpravo) a Marian Janča z Uherského Hradiště si oslavy užili.

Domácí Silvestr

Silvestr strávený v kruhu rodinném a blízkých přátel má také své kouzlo. S koncem roku se tak rozloučili u Tomaštíků v Uherském Hradišti.