Od loňského roku trénuje několikrát týdně aerobik v Uherském Hradišti a Starém Městě. Zatím však hlavně studuje ekonomiku ve Starém Městě, kde se letos chystá složit maturitní zkoušku.

Prvním koníčkem Krhovské byl balet, kterému se začala věnovat ve čtyřech letech. S baletním kroužkem vystupovala každý rok ve Slováckém divadle, jezdila také na soutěže, například do Uherského Brodu nebo do Vsetína. Od osmi let začala navštěvovat také hodiny klavíru a byla členkou folklorního souboru Hradišťánek. Tyto záliby jí vydržely asi čtyři roky.

„V devíti letech jsem se stala krasobruslařkou. Jezdívala jsem často na různá soustředění do Rosic, do Mělníku nebo do Ostravy. Kvůli zranění kolena jsem se však této záliby musela po pěti letech vzdát,“ vysvětluje Krhovská. Ve sportu ji hodně podporuje tatínek, před šesti lety proto začala ještě cvičit aerobik. A ten jí zůstal dodnes. „Dva roky jsem cvičila pod Slováckou Slávií v Uherském Hradišti. Poté, co naše lektorka otěhotněla, kroužek zanikl. Po dvouleté pauze vzniklo v Uherském Hradišti aerobic studio Katky Bočkové. Oslovila jsem ji a přihlásila se k ní,“ popisuje Andrea Krhovská. I díky Bočkové nyní vede sedmnáctiletá studentka hodiny aerobiku pro dospělé. „Jednou týdně cvičím se skupinou v rodinném centru Akropolis v Uherském Hradišti, dvakrát týdně vedu lekce ve Starém Městě,“ dodává.

Andrea si tréninkové lekce s dospělými užívá více, než kdyby cvičila děti. „S malými členy kroužku je to náročnější, člověk se jim musí více věnovat a víckrát jim cvik předvést,“ doplňuje.

Učení se snaží Krhovská dohánět po večerech. „Letos mě čeká maturita. Chtěla bych zkusit vysokou školu se zaměřením na sport a tělovýchovu. V budoucnu bych se ráda věnovala trenérství, to by mě opravdu bavilo,“ dodává na závěr.