Ano, herec Petr Čagánek bude hrát, zpívat a tančit právě onu masožravou květinu Adélu.

„Jakmile jsem ho spatřila ve dveřích, rozradostnila jsem se. Bylo mi velkou ctí večeřet zrovna s Petrem Čagánkem. Dostala jsem velmi příjemného společníka, v jeho přítomnosti jsem se cítila velmi dobře. On si dal pizzu čtyř sýrů a já pizzu Tonno,“ vzpomíná na velký zážitek nadšená divačka.
A jaké otázky měla na divadelníka připraveny? „U muzikálu Adéla ještě nevečeřela mě zajímalo především obsazení rolí, taky jsem se ptala na množství rekvizit, jaká bude scéna, co všechno se musejí herci naučit, snažila jsem se zkrátka o muzikálu zjistit co nejvíc a už se na něj moc těším,“ přiznává sympatická Katarína.

Radost z večeře měl také samotný herec. „Někdy si neuvědomujeme, co všechno se divákům honí hlavou, nad čím přemýšlejí a co by chtěli o zákulisí vědět. Je dobré se s nimi pak potkat tváří v tvář a některá tajemství jim prozradit,“ prohlásil oblíbený herec Petr Čagánek.

Příležitost znovu povečeřet s některým z tvůrců muzikálu Adéla ještě nevečeřela bude mít velmi brzy další z diváků. Stačí jenom správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou už v pátek přinese Slovácký deník.

Josef Kajetán