více >>

Výstava Diplomky 19 ve Zlíně

Akce již skončila

Přijďte se přesvědčit, že diplomové práce nejsou jen desítky stran v pevných deskách. Zlínský zámek přivítá už podruhé unikátní výstavu závěrečných prací studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Design, výtvarné projekty i filmy budou představeny všechny na jednom místě.

„Výstava diplomových prací absolventů FMK UTB ve Zlíně nabízí pestrou paletu atraktivních výstupů a je nepochybně zajímavá pro širokou veřejnost, protože výsledky prací marketingových specialistů, designérů, nebo filmařů se bezprostředně odrážejí v našem každodenním životě, jenom si jejich důležitost možná tak úplně neuvědomujeme,“ říká děkanka fakulty Irena Armutidisová.

V prostorách zámku budou představeni studenti, kteří ukončili magisterské studium v akademickém roce 2018/2019 na Ústavu marketingových komunikací a v ateliérech Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Design obuvi, Design oděvu, Design skla, Digitální design, Grafický design, Produktový design, Prostorová tvorba, Průmyslový design a Reklamní fotografie na Fakultě multimediálních komunikací.

„Ráda bych všechny pozvala prohlédnout si vystavené práce studentů a vychutnat si zážitek z premiérového uvedení animovaných, dokumentárních i hraných filmů,” dodává děkanka.

Vernisáž Diplomek 19 proběhne ve středu 19. června 2019 v 17 hodin na zámeckém nádvoří. O atmosféru se postará kapela Pchiuuu. Absolventské práce bude mít veřejnost možnost zhlédnout až do 12. července v době od 12 do 17 hodin.

od  19. 6.  (17:00)
do  12. 7.  (17:00)
Soudní 1, 760 01 Zlín
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ