František Nedvěd zavítá do Uherského Brodu

KDY: pátek 8. listopadu od 19 hodin
KDE: velký sál Domu kultury Uherský Brod
ZA KOLIK: od 300 Kč

Písničkář František Nedvěd.

Večer plný pohody, vlídného slova a hlavně pěkných písniček z pera úspěšných autorů jako jsou Gordon Lighfoot, Don Williams nebo Jan Nedvěd. Na koncertu, který je průřezem těch nejlepších písní z dosud vydaných alb, zahraje spolu s oblíbeným zpěvákem i kapela Tie Break. Do programu je zařazena směsice písní, které František zpíval a hrával se svým bratrem Janem. Oba působili mnoho let ve skupině Brontosauři, v 70. letech začali spolupracovat také se skupinou Spirituál Kvintet. Za dobu spolupráce bylo vydáno 11 nosičů skupiny Brontosauři a 10 nosičů se skupinou Spirituál Kvintet.

XIX. Telegrafní Country bál v Klubu kultury

KDY: 9. listopadu od 19:30 hodin
KDE: Klub kultury Uherské Hradiště
ZA KOLIK: 130 Kč

Milovníci dobré country můžou v sobotu vyrazit na Telegraf – všestrannou skupinu hudebníků, které doprovodí zlínská kapela Hazard. Chybět nebude kromě dobré nálady tombola a půlnoční hra o ceny.Těšit se můžete na opravdu rozmanitý repertoár kapely Telegraf. Zazní písničky kapel Greenhorns, Rangers, Poutníci, Cop, i klasické instrumentálky v podobě Blackberry Blossom, Big Sandy River, Old Joe Clark nebo gospely - vícehlasé skladby zpívané „a capella“, tedy bez nástrojů.

 

Ženská na vrcholu dorazí do Hvězdy

KDY: 10. listopadu v 18:15 hodin
KDE: kino Hvězda Uherské Hradiště
ZA KOLIK: 130 Kč

Protagonisté filmu.

Svérázná svobodná majitelka biokavárny Helena odjíždí na popud své tety se synem Mikulášem strávit advent v klidu na horách. Díky hře osudu se však místo v luxusním hotelu ocitá ve vysokohorské chatě samotářského horala Richarda. Ten provozuje adrenalinové sporty a žije tu se svou malou dcerkou a živelným bratrem, uznávaným členem horské služby, milovníkem žen a zábavy. Celá tahle nesourodá partička se rozhodně nudit nebude. Navíc, když na se za nimi vydává Helenini starostliví rodiče. Jsou přece Vánoce a rodina musí být pohromadě… V hlavních rolích Anna Polívková, Jana Preissová, Bolek Polívka, Jana Krausová, Martin Dejdar a další.