PÁTEK 17. ZÁŘÍ

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov - V. Karlovice (18.30). I. A třída: Bojkovice – Koryčany (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Velehrad - Stříbrnice (17).

HOKEJ

Extraliga: PSG Berani Zlín – Vítkovice (17.30).

SOBOTA 18. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Strojařská desítka – 38. ročník (10, start v ulici K Majáku u točny MHD č. 31).

Běh rodným krajem Emila Zátopka – 19. ročník (11, start v Kopřivnici, cíl ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm).

BIATLON

Mistrovství republiky žactva v letním biatlonu v Bystřici pod Hostýnem (9.10 a 12 – závod ve sprintu, 15 – závod štafet).

CYKLISTIKA

RAAB FORCE Rohálovská padesátka v Prusinovicích – 12. ročník (12.30, start na prostranství před kulturním domem).

pozvánka na Strojařskou desítku ve Zlíně 2021
Sportovní pozvánky Lubomíra Hotaře

DUATLON

Polanský duatlonek (12, start hlavního závodu na fotbalovém hřišti ve Valašské Polance).

FLORBAL

Národní liga: Hluk – Kopřivnice (20). Divize mužů: Zlín Lions – FBC Třinec (14). Zlínská liga mužů: Holešov B – Valašské Meziříčí Y (13.30), Valašské Meziříčí B – Slušovice (15), Valašské Meziříčí Y – Valašské Meziříčí B (17), Slušovice – Holešov B (18.30, vše SH ZŠ Holešov).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – FC Fastav Zlín (16).

MSFL: Otrokovice – Blansko (10.15), Uherský Brod – Uničov (15.30). Divize: Skaštice – Slavičín, Valašské Meziříčí – Přerov, Holešov - Všechovice (15.30).

Krajský přebor: Luhačovice – Nedašov (10.15), Bystřice p. H. - Kvasice, Val. Polanka – Morkovice, Napajedla - Nevšová (15.30). I. A třída: Vidče - Rožnov p.R., Juřinka – Vlachovice, Horní Lideč – Podlesí (15.30). I. B třída: Halenkov – Jablůnka, Poličná – Příluky, Ratiboř – Lidečko, Mladcová – Kostelec, Veselá – Lhota, O. N. Ves – Zdounky, Zborovice - Jankovice (15.30).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Jasenná (13.30), Hvozdná – Újezd, Slušovice B - Dolní Lhota (15.30). Zlín III. třída: Louky B – Březová, Sehradice - Březůvky (15.30). Zlín IV. třída: Lužkovice B - Příluky B, Nedašov B – Smolina, Horní Lhota - Hřivínův Újezd, Val. Klobouky B - Tichov (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Spartak Hulín – Němčice (15.30). Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Mrlínek, Tučapy – Loukov, Pravčice – Zahnašovice, Rataje – Bezměrov, Roštín – Zlobice (15.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Jalubí - Otrokovice B (10), Hluk B - Ostrožská Lhota, Drslavice – Rudice(15.30).

Okresní přebor Vsetín: Ústí - Valašská Bystřice, Huslenky - Zubří , sd Hošťálková/Kateřinice B - Horní Bečva, Hutisko - sd Střítež/Hrachovec B (15.30). Vsetín III. třída: sd Janová/Leskovec B - Liptál (15.30).

MSDŽ: Bezměrov – Mostkovice (15.30).

Petr Vabroušek Ultraman v Račicích a Doksyrace v Doksech 2021
Petr Vabroušek vyhrál Ultramana v Račicích. V Doksyrace skončil stříbrný

HÁZENÁ

Evropský pohár mužů: Robe Zubří - Apoel Nikósie (18). MOL liga žen: Zlín – Hodonín (18). I. liga mužů: Zlín – Jičín B (16). II. liga mužů: Napajedla – Luhačovice (11), Rožnov pod Radhoštem – Nový Jičín (14).

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: KST Zlín – DTJ Hradec Králové (14). 3. liga mužů: Valašské Meziříčí – Přerov B (14), KST Vsetín – Odry (14), Šarovy – Bolatice (14), Dolní Němčí – Svinov (14). Turnaj ve Slavičíně – 50. ročník (9-19).

NEDĚLE 19. ZÁŘÍ

BIATLON

Mistrovství republiky žactva v letním biatlonu v Bystřici pod Hostýnem (9.10 a 13 – závod s hromadným startem).

FLORBAL

2. liga žen: Hluk – Bulldogs Brno B (13.30), Zlín Lions - Židenice B (14.45), Bulldogs Brno B – Hattrick Brno (16), Židenice B – 1. AC Uherský Brod (17.15), Hattrick Brno – Zlín Lions (18.30), 1. AC Uherský Brod – Hluk (19.45, vše SH Spartak Hluk).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Zlín B (10.15, hřiště Kunovice). Divize: Strání - HFK Olomouc (15.30).

Krajský přebor: Brumov – Slušovice (10.15), Boršice - Štítná n.Vl. (15.30). I. A třída: Zlechov – Šumice (10), Val. Meziříčí B - Kateřinice (13.30), Osvětimany - Hluk (15), Bylnice - Val. Příkazy, Hrachovec – Vigantice, Franc. Lhota – Kelč, Nedachlebice – Kunovice, Buchlovice – Újezdec, Těšnovice - Dolní Němčí, Fryšták - Nivnice (15.30). I. B třída: Slavičín B – Krhová, Holešov B – Louky, Tečovice - Jaroslavice (10.15), Staré Město – Malenovice (10.30), Dolní Bečva – Choryně, Prostř. Bečva – Prlov, Hovězí - Brumov B, Lužkovice - Admira Hulín, Slavkov p.H. - Ludkovice, Březnice – Chropyně, Tlumačov – Ořechov, Polešovice – Slavkov, Uh. Ostroh – Vlčnov, Topolná - Velký Ořechov (15.30).

Okresní přebor Zlín: Štípa – Mysločovice, Pozlovice – Návojná, Poteč - Val. Klobouky, Vysoké Pole - Slopné (15.30). Zlín III. třída: Březůvky – Lačnov (10.15), Napajedla B - Fryšták B (10.30), Lipová – Drnovice, Bohuslavice n/Vl. - Biskupice (14), Tečovice B – Lukov, Žlutava – Kašava, Doubravy – Spytihněv, Vizovice - SK Zlín, Pohořelice – Halenkovice, Petrůvka – Rokytnice, Bratřejov – Rudimov, Šanov - Nedašova Lhota (15.30). Zlín IV. třída: Lípa – Neubuz, Dobrkovice – Jestřabí (10), Zádveřice – Provodov, Trnava - Veselá B, Všemina - Jaroslavice B, Racková – Komárov, Kudlov - Mysločovice B (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Lutopecny - Morkovice B, Skaštice B – Břest, Záhlinice – Žalkovice, Počenice – Lubná, Střílky - Kvasice B, Rymice - Kroměříž B (15.30). Kroměříž III. třída: Zborovice B – Zářičí (12.30), Žeranovice – Prusinovice, Martinice – Rusava, Bystřice p.H. B – Chvalčov, Roštění – Komárno, Hlinsko p. H. - Kostelec u Hol., Dřínov – Ludslavice, Troubky – Bařice (15.30).

Kapitán Fastavu Zlín Tomáš Poznar (vlevo) a záložník David Tkáč.
Tlak fanoušků mě nesvazuje. Vyhrocené to bylo už v dorostu, tvrdí Poznar

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Huštěnovice, Záhorovice - Strání B (15), Kněžpole – Nezdenice, Bílovice – Prakšice, Slovácko C – Babice, Havřice – Březolupy, Jarošov – Nedakonice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Vážany (10.15), Uh. Ostroh B – Částkov (12), Suchá Loz - Starý Hrozenkov (15), Velehrad – Mistřice, Sušice – Stříbrnice, Hradčovice – Popovice, Bystřice p. L. - Žítková, Bánov - Bojkovice B /Pitín, Korytná – Komňa (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Zašová – Leskovec, Lhota u Vs, - sd NH/VKK B (15.30). Vsetín III. třída: Val.Polanka B – Val.Senice (10.15), Růžďka - Ratiboř B, Velká Lhota - Dolní Bečva B, Jarcová – Mikulůvka, Lhotka n.B. - Bynina, Loučka – Branky, Kladeruby - Krhová B (15.30).

MSLŽ: Fastav Zlín – Prostějov (15, hřiště Vršava).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Hustopeče (11), Vsetín – Chodov (13). I. liga žen: Otrokovice – Ivančice (14).

HOKEJ

Extraliga: Berani Zlín - Mountfield HK(15.30). I. liga: Vsetín - Kadaň (17).

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: KST Zlín – Sokol Hradec Králové B (10). 3. liga mužů: Valašské Meziříčí – Odry (10), KST Vsetín – Přerov B (10), Dolní Němčí – Bolatice (10), Šarovy – Svinov (10).

TENIS

Valašské podzimní debly ve Zlíně na Vršavě (9-16).