Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Tipy na kulturní a víkendové akce na Slovácku

Galerie Baila představí malířku z Uherského Hradiště

Uherské Hradiště - Vernisáž bývalé studentky ZUŠ Uherské Hradiště Kateřiny Ondruškové s názvem Here be flowers se uskuteční dnes 18 hodin v hradišťské Galerii Baila.

AKTUALIZUJEME

Kam za zábavou? Načerpat energii do Reduty nebo na závody psů do Ostrohu

Slovácko - Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí na tento víkend. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

Cafe Club láká na Zuzanu Navarovou, Zdeňka Hladíka i na Alexandre Glizyho

Uherský Brod – Mimořádně zajímavou trojici akcí chystá Cafe Club v Uherském Brodě. Velký zájem se strhl mezi posluchači o poslechovou diskotéku legendárního hudebního kritika Jiřího Černého v Cafe Clubu v Uherském Brodě, věnovanou ve středu 30. března zpěvačce, skladatelce a textařce Zuzaně Navarové. Přesně před týdnem zbývalo podle organizátorů posledních deset vstupenek.

Výstava zobrazuje ženu v různých pohledech

Uherské Hradiště – Ženy mýma očima je název výstavy, která je od soboty ke zhlédnutí v kině Hvězda v Uherském Hradišti. Dva fotografové, Milan Zámečník a Beta Bajgartová, se zaměřili na něžné pohlaví.

Výstava fotografií zachycuje opuštěná místa

Uherské Hradiště - Chátrající ruina s propadlými stropy a zaprášenými místnostmi. Zatímco většina lidí se takovým místům obloukem vyhýbá, Jaromír Carda je naopak vyhledává. Nadšený badatel totiž s oblibou fotografuje opuštěná a časem zapomenutá místa.

Jiří Pospíchal zahraje ve francouzském stylu

Uherské Hradiště – Nádech Francie ponese recitál houslisty Jiřího Pospíchala v Galerii Slováckého muzea ve středu 30. března.

Marek Eben přednese za varhanního doprovodu Labyrint světa a ráj srdce

Uherský Brod – Mimořádnou událostí nejen pro příznivce vážné hudby, bude ve čtvrtek 31. března od 18 hodin ve farním kostele v Uherském Brodě představení koncertního projektu významného českého skladatele Petra Ebena (1929–2007) Labyrint světa a ráj srdce.

AKTUALIZUJEME

Kam za zábavou? Vybírejte z bohaté velikonoční nabídky

Slovácko - Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí na tento víkend. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

Výstava fotografií zachycuje ta nejopuštěnější místa

Uherské Hradiště – Chátrající ruina s propadlými stropy a zaprášenými místnostmi. Zatímco většina lidí se takovým místům obloukem vyhýbá, Jaromír Carda je naopak vyhledává. Nadšený badatel totiž s oblibou fotografuje opuštěná a časem zapomenutá místa.

Archeologii na Staroměstsku přiblíží fotografie, film i nálezy

Staré Město - Jak rozeznat byzantskou čelenku od opasku nebo za jakých okolností se uskutečnil jeden z největších nálezů stříbrné plakety sokolníka, znaku významných knížat a velmožů Velkomoravské říše, se mohou dozvědět zájemci na přednášce Dějiny archeologie na Staroměstsku aneb Kopeme tady už 150 let.

AKTUALIZUJEME

Kam za zábavou? Košty v plném proudu a Velikonoce přede dveřmi. VYBÍREJTE

Slovácko - Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí na tento víkend. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

Jiří Jilík zprostředkuje setkání s žítkovskými bohyněmi

Uherský Brod – O svých setkáních s bohyněmi, tedy vědmami, zaříkávačkami i bylinkářkami v jedné osobě, které v minulém a předminulém století žily v oblasti Kopanic na moravsko slovenském pomezí, přijde do malého sálu Domu kultury v Uherském Brodě povyprávět publicista a spisovatel Jiří Jilík.

Na houbové speciality lákají mykologové z Nivnice

Nivnice – Milovníci hub se mohou těšit na příjemný večer, který pro ně na sobotu 12. března připravili v Nivnici členové místního mykologického kroužku. Ti do velkého sálu kulturního domu Beseda přichystali od 17 hodin čtvrtý ročník ochutnávky houbových specialit a koštu hub ve sladkokyselém nálevu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení