VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Letní filmová škola v Uherském Hradišti, 2011

Letní filmová škola v Uherském Hradišti, 2011

LFŠ láká přítomností filmového knížete Kusturici

Uherské Hradiště – Na bohatou nabídku filmových lahůdek i atraktivní doprovodný program se už teď mohou těšit návštěvníci 37. ročníku Letní filmové školy (LFŠ) v Uherském Hradišti, který se letos uskuteční v době od 22. do 31. července.

LFŠ letos nabídne i japonské erotické filmy

Uherské Hradiště – Jeden z největších filmových festivalů v Česku – Letní filmová škola – uvede v sekci Půlnoční horečka japonské erotické filmy.

LFŠ se zaměří na rumunskou tvorbu

Uherské Hradiště /ROZHOVOR/ – Jeden z největších filmových festivalů v České republice – Letní filmová škola (LFŠ) se letos zaměří na rumunskou kinematografii.

LFŠ uvede retrospektivu Billyho Wildera

Praha, Uherské Hradiště – Vůbec největší retrospektivu filmů Billyho Wildera v České republice uvede Letní filmová škola v Uherském Hradišti (LFŠ), jejíž 37. ročník se uskuteční od 22. do 31. července.

Filmovka začíná přesně za týden

Uherské Hradiště – Filmoví fajnšmekři už stříhají metr. Do rozjezdu filmovky zbývá posledních 168 hodin. A program je hodně nabitý. České snímky Ženy v pokušení, Muži v říji, koprodukční projekty Habermannův mlýn či Smlouva s vrahem.

Bohatá a zajímavá nabídka letních kin v době LFŠ

Uherské Hradiště /PROGRAM LETNÍHO KINA/ - V průběhu LFŠ budou promítat dvě letní kina, a to ve Smetanových sadech a na Masarykově náměstí. Vstup zdarma, účast široké veřejnosti vítána!

Za NEJ foto z filmovky malé překvapení

Uherské Hradiště /NOVÁ FOTOSOUTĚŽ/ - Redakce Slováckého deníku vyhlašuje nultý ročník fotosoutěže o nejzajímavější amatérskou fotografii z 37. ročníku Letní filmové školy v Uherském Hradišti.

Vondra: Umění, to mě fascinovalo už od mládí

Uherské Hradiště /ROZHOVOR/ - Spíše pracovní má být návštěva 37. ročníku Letní filmové školy v Uherském Hradišti pro ministra obrany Alexandra Vondru. Ten přijíždí na vyhlášený filmový festival jako jeden z prvních hostů už dnes.

Bohéma Antonína Sládka inspirovaly ženy i kavárny

Uherské Hradiště /PROGRAM VÝSTAV/ – V rámci doprovodného programu Letní filmové školy v Uherském Hradišti mohou zájemci navštívit i výstavu tvorby nedávno zesnulého malíře Antonína Sládka.

Kusturica přiveze směs divokých balkánských rytmů

Uherské Hradiště /PROGRAM KONCERTŮ/ – Největší hvězdou Letní filmové školy má být srbský režisér Emir Kusturica. Přijede ovšem v roli pro filmový festival nezvyklé, a sice coby kytarista a leader skupiny The No Smoking Orchestra.

Kusturicu zahlédnete možná i v trenýrkách

Uherské Hradiště – Prezident a Emir Kusturica. Snad jen tyto dvě persony využívají při svých cestách na Slovácko soukromého letadla. Hlavní hvězda letošní Letní filmové školy, renomovaný balkánský filmař a hudebník, přistane na ploše kunovického letiště dnes odpoledne.

V Hradišti budou promítat snímky japonské softerotiky

Uherské Hradiště – Návštěvníci letošní Letní filmové školy budou usazeni do ulepených sedaček pokleslého kina tokijské čtvrti Roppongi a na plátně se jim představí kolekce klasických děl žánru japonských soft-erotických filmů, tak zvaných „pinku-eiga“.

Markéta Lazarová se vrací do Hradiště

Uherské Hradiště – „Jsem velice ráda, že se vše stihlo a veškeré práce byly dokončeny,“ prohlásila na včerejší tiskové konferenci k Letní filmové škole (LFŠ) předsedkyně Asociace českých filmových klubů Radana Korená, načež se ozvala ohlušující rána.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT