Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Násilné nepokoje v Leedsu: Výtržnící v noci na severu Anglie převrátili policejní auto a zapálili dvoupatrový autobus.
Gershkovich u soudu v Moskvě: Ruská prokuratura navrhla soudu, aby amerického novináře odsoudil na 18 let vězení
Válka na Ukrajině: Rusové informovali o jednom mrtvém a dvou zraněných při náletech ukrajinských dronů.
Policie chce trest pro převozníky lidí: Kriminalisté NCOZ navrhli podat obžalobu na 6 osob, které převážely nelegální migranty přes země EU do Německa.
Postup bojů: Ukrajinské síly se stáhly z vesnice Krynki na levém břehu Dněpru v Chersonské oblasti. Potvrdilo to velení armády.
Čeští hasiči už druhý den hasí požáry v Bulharsku: Dnes se z prvního bodu Bezmer přesunuli o 160 km dál k městu Voden. Zasažená plocha je okolo 2600 haktarů.
Letní filmová škola v Uherském Hradišti: Lidé si při 50. ročníku od 26. července do 1. srpna budou moci prohlédnout někdejší uherskohradišťskou věznici.
Vážná nehoda na Třeboňsku: Hasiči zasahují u srážky dvou osobních aut na silnici I/24 u obce Přeseky. Zraněné osoby mají v péči záchranáři.
Výpadky IT po celém světě: Britská televize Sky News, jeden z hlavních zpravodajských kanálů v zemi, v pátek kvůli poruše nevysílala.
Carolina dál hledá společnou řeč s Nečasem: Dohoda o nové smlouvě s českým útočníkem je v současnosti pro vedení hokejistů Caroliny prioritou.
Nebezpečná horka: Analýza zjistila, že v důsledku nedostatečné klimatické ochramy je v Anglii až 6 milionů lidí ohroženo extrémními vedry.
Výpadky IT po celém světě: Výpadek odbavovacího systému postihl i pražské letiště. Kvůli výpadku se zpožďují letadla na odletech.
Srážka dvou osobních aut na Litoměřicku: Hasiči zasahují u nehody u Jenčic. Dvě zraněné osoby převzali záchranáři.
Vlak srazil člověka: Záchranáři zasahují v úseku Albrechtice u Českého Těšína - Havířov. Předpokládaný konec omezení dopravy je v 11:30.
Letadlo Air India nouzově přistálo v Rusku: Posádka během letu z Dillí do San Francisca zjistila možný problém v nákladovém prostoru, uvedla letecká společnost.
Válka na Ukrajině: Ruské útoky během uplynulého dne zabily nejméně sedm civilistů a zranily nejméně 25 osob, včetně dětí, tvrdí Kyjev.
Celosvětový výpadek IT: Po celém světě úřady hlásí poruchy počítačových systémů, které blokují fungování aerolinek, médií a bank.
Vědci možná vyřešili dlouholetou záhadu kojení: Nově objevený hormon může u myší pomáhat udržet kosti silné během kojení a může pomoci při léčbě osteoporózy.
Státní ústav pro kontrolu léčiv řeší problémy: Desítky výrobců léků porušuje od června platící povinnost hlásit dodávky léčiv.
Zemětřesení v Chile: Otřesy o síle 7,3 stupně zažili lidé včera v oblasti Antofagasta. Dnes to uvedlo evropské seismologické centrum.
V Paříži včera někdo zaútočil na policistu: Útočník ho pobodal na Champs-Elysées. Policie agresora postřelila, na následky zranění zemřel, píše AP.
Proces s novinářem Gershkovichem: Američan je obžalovaným ze špionáže. Dnes začala závěrečná vystoupení obžaloby a obhajoby.
Válka na Ukrajině: Při ranním ruském útoku na obytný dům v Čuhuivu v Charkovské oblasti bylo zraněno 9 lidí, uvedl Kyjev.
Únik chloru v areálu bazénu v Olomouci: Incident ve středu podle vedení nezpůsobila závada technologie. Štiplavý plyn se asi uvolnil z dezinfekčního prostředku.
Situace na Blízkém východě: K úderu dronem na Tel Aviv, při němž zemřel jeden člověk a 10 lidí se zranilo, se přihlásili jemenští povstalci.