Pavlu Forest deseti otázkami na tělo souvisejícími s unikátním českým divadlem zaměřeném na tvrdší hudbu vyzpovídal komerční redaktor Jiří Štraub.

V této Desítce jsme se dočkali odpovědí, které odhalují, jaké to je vést soubor s velkými hvězdami tuzemské, nejen rockové scény, jako jsou Kamil Střihavka, Jan Toužimský nebo Eva Urbanová.

"Nejtěžší je dát lidi dohromady tak, aby měli všichni čas, aby mohli společně zkoušet," říká například v Desítce Pavla Forest. Největší výhoda je podle ní to, že si s Milanem Steigerwaldem mohou dělat vlastní muziku. "Proto jsme RockOperu založili," dodává.

Co je Desítka? close Videopořad Desítka. info Zdroj: Deník zoom_in
Desítka je pořad natáčený ekonomickou redakcí Deníku.cz. Jeho spojovacím prvkem je už ze samotného názvu vyplývající číslovka deset. V maximálně deseti minutách se dozvíte deset odpovědí na deset otázek. Své hosty bude zpovídat čtveřice moderátorů: Žaneta Navrátilová, Hana Malinová, Jiří Štraub a Martin Nevyjel. Těšit se můžete na zajímavé osobnosti nejenom z velkého byznysu, ale také šikovné podnikatele z regionů, nebo osobnosti, které přicházejí s nevšedními nápady z různých oborů lidské činnosti.