V tomto oboru se pohybuje už osm let. „Začalo to tím, že jsme chtěli koupit dárek pro známého šachistu, ale byl problém něco takového na trhu sehnat. A tak vznikl nápad začít s tímto zbožím obchodovat,“ vzpomíná podnikatelka.

Dnes je schopná nabídnout výrobky téměř každému. Od dětí až po opravdové odborníky. Svůj sortiment stále obohacuje. „Máme i takovou zvláštnost. Jsou to šachy pro tři osoby,“ upřesňuje Bohumíra Fládrová.

Původně začala s velkoobchodním a maloobchodním prodejem a dokonce otevřela i obchod v centru Zlína. Kvůli vysokým cenám nájmů ale prodejnu zrušila a pronajala si sklad, který dnes slouží zároveň jako vzorkovna.

Tím nejsložitějším pro bývalou prodavačku a ženu, která právě změnila svůj život a objevila v sobě podnikatelského ducha, byl začátek. „Bylo to těžké. Změna myšlení, práce ve dne v noci, jak upoutat pozornost a další věci. Kdo se ale bojí, nesmí do lesa,“ říká sebevědomá žena. Počáteční obavy ji opustily, dnes se ale potýká s rostoucí konkurencí. „Po vstupu do EU se situace změnila. Otevřely se hranice a konkurence je opravdu veliká.“

Přestože jejím živobytím jsou hry, tak ona sama o sobě tvrdí, že není soutěživý typ. „Třeba k šachům jsem předtím žádný vztah neměla. Dnes je občas hraji, ale špatně,“ směje se.

Její relaxací je cestování, sport, příroda a také zvířata. Je nenáročná, nerada plánuje budoucnost. „Takto mi to stačí,“ říká. „Odměnou je spokojený zákazník, který mi zavolá nebo napíše, že se mu zboží líbí a děkuje za něj,“ dodává obchodnice.